DİCLE ÜNİVERSİTESİ KONGRE MERKEZİNDE “MÜHENDİSLİK YAŞAM ÖYKÜLERİ” KONULU SEMİNER DÜZENLEDİK

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır Şubesi

Şubemiz ile DAIKIN firması işbirliğiyle Dicle Üniversitesi Kongre Merkezinde DAIKIN TR. CEO’su Makina Mühendisi Hasan Önder’in katılımıyla “Mühendislik Yaşam Öyküleri” konulu etkinlik düzenlendi.

Üye ve öğrenci üyelerimizin katılımıyla 03 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşen buluşmada yaşam öyküsünden kesitler sunan Hasan Önder, çalışma yaşamını, mühendislik tecrübelerini ve tavsiyelerini paylaştı. Önder, kendisinin de Diyarbakır doğumlu olduğunu belirterek İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümünden mezun olduğunu, neden ve nasıl mühendis olduğunun hikâyesini anlattı. Genç meslektaşlarına her konuda çok kitap okumaları, azimli, araştırmacı bir ruha sahip olmalarını, bir işi yapacaklarsa mutlaka buna inanmaları gerektiğini, kendilerine ve bilgilerine güvenmeleri gerektiğini ifade ederek, çalışma yaşamında planlı ve programlı olmanın iş yaşamında birçok avantaj sağlayacağını dile getirdi.

Yoğun katılımla gerçekleşen etkinliğimiz şubemiz adına katkılarından dolayı Hasan Önder’e teşekkür plaketi verilerek son buldu.