ŞUBEMİZDE 2. ÜYE BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır Şubesi

Şube yönetim kurulumuz 12. çalışma döneminde programladığı üye ziyaretleri, kurum ziyaretleri, sosyal etkinlikler, eğitim ve seminer etkinliklerinin yanı sıra sosyal etkinliklerimiz kapsamında üye buluşmaları da gerçekleştirmeye devam ediyor.

Hafta içi mesaiden kaynaklı şubemize uğrayamayan üyelerimiz için Pazar günü şubemizi açarak, üyelerle Oda arasındaki iletişimi güçlendirmek, üyelerimizin bir birleri ile tanışarak meslektaş dayanışmasını pekiştirmek, yeni mezun üyelerimizin sektör, meslek ve iş hayatına yönelik bakış açılarının gelişmesini sağlamak, çalışmak istedikleri alan ve yapmak istedikleri işe dair karar verme süreçlerine yardımcı olmak, meslek hakları ve mesleğin geleceğine dair bilgilendirmelerde bulunmak, Oda`dan taleplerini ve isteklerini hayata geçirmek amacıyla 12. dönem 2.üye buluşmamız 21 Ekim 2018 tarihinde gerçekleşti.

 

Ağırlıklı olarak genç üyelerimizin katıldığı buluşmada çay, kahve ve sohbet eşliğinde çiğköfte ikramımız ile buluşmamız verimli bir şekilde son buldu.

 

Üye buluşmalarımız devam edecek olup, tüm üyelerimizi birlikte üretmeye davet ediyoruz.