BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZLE TANIŞMA VE TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Eskişehir Şubesi

     Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Bilecik İl Temsilciliği, 26 Aralık 2019 tarihinde  Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi'nde öğrenim yaşamına devam eden ve yeni başlayan Makina Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile buluşma gerçekleştirdi.

 

     Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünde  gerçekleşen tanışma toplantısına, çok sayıda öğrenci ve öğretim görevlileri katıldı. Makina Mühendisleri Odası Bilecik İl Temsilciliği Yürütme Kurulu Sekreter Üyesi Mehmet Yener Akdoğan, öğrencilere oda çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

     Makina Mühendisleri Odası Öğrenci Üye Komisyonuna katılan öğrencilerin, oda bünyesinde seminer, eğitim, teknik ve kültürel gezi gibi pek çok etkinlikten yararlanabileceğini söyleyen Akdoğan, öğrencilerin bu tür faaliyetlere katılmalarının önemine değindi. Daha sonra söz alan Öğrenci Komisyonunda görevli öğrenci arkadaşlarımız komisyon faaliyetlerini katılımcılara aktardı. Öğrenci Komisyonu tarafından üyelere staj imkanı, bitirme projelerine destek, teknik geziler, sosyal etkinlikler, mesleki anlamda deneyimli kişilerle sohbet, fuar ve seminerlere katılım gibi pek çok konuda yardımcı olunduğu bilgisini paylaştı.

 

     Genç mühendis adaylarına tavsiyelerde bulunan Yürütme Kurulu Sekreter Üyesi Mehmet Yener Akdoğan, toplantının ardından öğrenim hayatları ve mesleki alanlarda öğrencilerin sorularını yanıtladı.