Gaziantep Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep subesi

SANAYİYE YÖNELİK TEKNİK HİZMETLERİMİZ ve EĞİTİMLERİMİZ...

17 Kasım 2017

Sanayiye yönelik sunduğumuz Teknik Hizmetlerimiz ve Eğitimlerimiz linkteki broşürdedir.

Ülkemiz genelinde tarafsızlık, bağımsızlık, güvenilirlik kriterlerine uygun, uzman kadrosuyla akredite bir kuruluş olan Odamızın sunduğu teknik hizmetler, ölçüm test,... Devamı

63.ŞUBE GELENEKSEL GECESİ

08 Kasım 2017

ŞUBE GELENEKSEL GECEMİZ

ŞUBE GENEL ÜYE TOPLANTIMIZI, 07 KASIM 2017 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK.

08 Kasım 2017

Şube Genel Üye Toplantımızı, 07 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirdik. Katılan, katkı koyan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.

ŞUBEMİZDE AÇILMASI PLANLANAN EĞİTİM TARİHLERİ BELLİ OLDU

11 Eylül 2017

SURİYE PLAKALI LPG’Lİ ARAÇLAR TEHLİKE SAÇIYOR !...

16 Ağustos 2017

Denetimsiz ve kaçak LPG dönüşümlü araçlar yetmiyormuş gibi, bir de kaçak olarak LPG’ye dönüştürülmüş Suriye plakalı araçlar tehlike saçmaya başladı. Bilindiği gibi, Ülkemizde, Suriye plakalı araçlara, geçici plaka verilerek SAA, SAB şeklinde tescil edilmektedir. Bu şekilde Suriye plakalı... Devamı

ŞUBEMİZDE EYLÜL-EKİM AYI İÇERİSİNDE AÇILMASI PLANLANAN EĞİTİMLER

16 Ağustos 2017

ŞUBEMİZDE EYLÜL-EKİM AYI İÇERİSİNDE AÇILMASI PLANLANAN EĞİTİMLER

ÜYELERİMİZE YÖNELİK KUZEY EGE TURU DÜZENLİYORUZ.

19 Temmuz 2017

ÜYELERİMİZE ve YAKINLARINA, 30 AĞUSTOS 2017 – 03 EYLÜL 2017 TARİHLERİNDE (KURBAN BAYRAMI TATİLİNDE) (4 GECE 5 GÜN) KUZEY EGE TURU DÜZENLİYORUZ. TÜM DETAY VE AYRINTILAR EKTEDİR

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAĞLARBAŞI GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ ZİYARET EDİLDİ.

19 Temmuz 2017

Şube Yönetim Kurulumuz tarafından, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Bağlarbaşı Güneş Enerji Santrali Ziyaret Edildi.

LPG’Lİ ARAÇ KULLANMAK TEHLİKELİ DEĞİLDİR, DENETİMSİZ LPG’Lİ ARAÇ KULLANMAK TEHLİKELİDİR !... YENİ UYGULAMA İLE BİLE BİLE ÖLÜMLERE DAVETİYE ÇIKARILIYOR.

12 Temmuz 2017

TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından LPG’ye dönüştürülmüş araçlara yönelik yapılan kamusal denetimler, T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 24 Haziran 2017 tarih ve 30106 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Araçların İmal, Tadil ve Montajı Hakkında Yönetmelikte Değişiklik... Devamı

SU HAYATTIR !... SUYUMUZU (Yaşam Kaynağımızı) İSRAF ETMEYELİM !...

22 Mart 2017

Küresel olarak geleceğin en büyük sorunları arasında “iklim değişikliği” ve “su sorunu” yer almaktadır. Yaşam için zorunlu olan su, korunmalı, savunulmalı ve doğru kullanılmalıdır. Asla sadece bir enerji kaynağı veya ticari bir mal olarak görülmemeli, ekolojik sistemin bir parçası olduğu da... Devamı

09 MART 2010 tarihinde " TEMEL POMPA ÇALIŞMA PRENSİPLERİ ve POMPALARDA ENERJİ TASARRUFU" konulu seminer Şubemizde düzenlendi.

10 Mart 2017

Şubemiz Yönetim Kurulu Üyesi Gürcan ÜLGEY tarafından açılış konuşmasının yapıldığı seminerde ; WILO POMPA SİSTEMLERİ SAN. ve TİC. A.Ş. tarafından ,Temel Pompa Çalışma Prensipleri ve Pompalarda Enerji Tasarrufu konularında anlatım yapıldı.

BİR KAZA DAHA UCUZ ATLATILDI. YAŞADIĞIMIZ BU KAZAN PATLAMASI İLK DEĞİL !... BU ANLAYIŞLA SON DA OLMAYACAKTIR !...

09 Mart 2017

Sanayimizde ısınma ve enerji üretimi amacı ile yoğun olarak sıcak su kazanları, kalorifer kazanları, kızgın yağ kazanları ve buhar kazanları kullanılmaktadır. Basınç altında çalışan bu kazanların işletilmesi, belirli teknik standartlar çerçevesinde, uzman ve yetkili personeller tarafından... Devamı