Amaç

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

III. Demir - Çelik Kongre ve Sergisi, TMMOB Makina Mühendisleri Odası adına MMO Zonguldak Şubesi yürütücülüğünde 22-23-24 Eylül 2005 tarihleri arasında Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Eğitim Müdürlüğü Tesislerinde düzenlenecektir. Demir-Çelik sektörü; ülke ekonomisinin ve sanayileşmesinin üzerinde büyük etkileri olan ve lokomotif sektör özelliğinden dolayı refahın ve gelişmişliğin en önemli göstergelerinden biridir. Küreselleşen yeni dünya düzeninde ülkemizdeki Demir - Çelik endüstrisinin dünyadaki gelişmelere göre yeniden yapılandırılması ve Demir-Çelik sektörüne yönelik ulusal politikaların yeniden gözden geçirilmesi, reel sektör ile bu konuda bilimsel çalışmalar yapanların bir araya gelerek sektördeki sorunların tartışılması, çözüm önerilerinin, gerekli AR-GE çalışmalarının ve rekabet politikasının ortaya konulmasının yanı sıra kongre kapsamında ileri teknolojilerin tanıtılması, bilimsel gelişmelerin paylaşılması ve "Oda - Üniversite - Sanayi" ilişkilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir. Sektörün üçüncü büyük buluşmasında katkı ve katılımlarınızla sizleri de aramızda görmek dileğiyle...