KADIKÖY’DE MESLEKTE ONUR YILI ETKİNLİĞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Kadıköy Temsilciliği Meslekte Onur Yılı Etkinliği’ni 5 Ekim 2018 tarihinde Kozyatağı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Mühendislik Mesleğine 5. 10. 15. ve 20. yılını dolduran üyelere onur belgelerinin verildiği etkinliğin açılış konuşmasını MMO Kadıköy Temsilciliği Teknik Görevlisi Selma Aydın Eren ve Yürütme Kurulu Başkanı Metin Dağıstanlı yaptı. Dağıstanlı, yaptığı konuşmada mühendislik mesleğinde 5.10.15.20. yılını doldurmuş üyeleri selamlayarak; ‘’Odamızın üyeleriyle bu tarz onurlandırıcı faaliyetlerde bir araya gelmesi çok değerli. Mühendislik mesleğinin itibarsızlaştırılmaya çalışıldığı böylesine bir dönemde mesleğimize, üyelerimize ve ülkemize sahip çıkmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Metin Dağıstanlı’nın konuşmasından sonra MMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Battal Kılıç ve MMO İstanbul Şube Sekreteri İbrahim M. Tataroğlu söz aldı. Battal Kılıç, mesleğinde 5.10.15.20 yılını doldurmuş üyeleri kutlayarak teşekkürlerini iletti. Tataroğlu ise; Oda’nın 32. ve 33. Dönem’de neler yaptığını ve gelecek dönem projelerini sunumla katılımcılarla paylaştı.

Konuşmaların ardından meslekte 5.10.15. ve 20. yılını doldurmuş olan üyelere, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ve Temsilcilik Yürütme Kurulu Üyeleri tarafından belgeleri takdim edildi. MMO Kadıköy Meslekte Onur Yılı etkinliği düzenlenen kokteylin ardından sona erdi.