İNSAN KAYNAKLARI MERKEZİ ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

İnsan Kaynakları Merkezimiz tarafından iş arama sürecinde olan üyelerimize yönelik olarak hazırlanan İnsan Kaynakları Merkezi Ücretsiz Eğitimleri (Eylül-Kasım 2017) programı yayımlandı.


İNSAN KAYNAKLARI MERKEZİ ÜCRETSİZ EĞİTİM PROGRAMI (EYLÜL- KASIM 2017)


 


Genel Metroloji ve Kalibrasyon
Eğitmen: Mak. Müh. Alper TORTOÇ
Tarih: 28-29 Kasım 2017
Saat: 09.30-16.30

İçerik: Bu eğitimde metroloji -ölçümbilim- ile ilgili temel kavramlar, kalite güvence standartlarının gerektirdiği kalibrasyon sisteminin kurulması ve işletilmesi ile ilgili genel bilgiler aktarılacaktır.

Eğitim konu başlıkları: Metroloji ve izlenebilirlik; Ulusal metroloji sistemi; Kalibrasyon; Ölçüm belirsizliği; Raporlama; ISO 9000 ve kalibrasyon; Ölçüm cihazlarının yönetimi; Laboratuvar akreditasyonu

Eğitimin ikinci  günü MMO KALMEM Akreditasyon Merkezi ziyaret edilerek; uygulamalar hakkında bilgi verilecektir.VIII. Ulusal Hidrolik Kongresi (22-25 Kasım 2017) nedeniyle seminer planlanmamıştır. Kongre ücretsiz olarak izlenebilmektedir.


TIG Kaynak Prosesi
Eğitmen: Makine ve Kaynak Müh.  Cesim DURUK
Tarih:  06 Aralık 2017 ; 09.30-16.30

Eğitimde; TIG Kaynak temel bilgisi ; TIG Kaynak makinaleri ; TIG Kaynak dolgu malzemeleri; TIG Koruyucu gazlar,  TIG Kullanım alanları(paslanmaz-Alüminyum ) ve TIG Kaynak hataları konusunda bilgilendirme yapılacaktır.


Bu Seminerler, Şubemiz İnsan Kaynakları Merkezi‘ne kayıtlı iş arama sürecindeki üyelerimiz için ücretsiz düzenlenmektedir.
 
Lütfen katılım için eğitim adını, iletişim bilgilerinizi; üye sicil numaranızı belirterek; ikm-izmir [at] mmo.org.tr adresine e-posta gönderiniz.
 
Katılım 20 kişi ile sınırlıdır. Katılım için başvuruda öncelik esastır.