MMO İZMİR ŞUBESİ YENİ YILA MERHABA DEDİ; GELENEKSEL KOKTEYL ETKİNLİĞİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

12 Ocak 2024

Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, üyeleri için geleneksel Yeni Yıl Kokteyli düzenledi. Tepekule Kongre ve Sergi Merkezinde gerçekleşen etkinlik, mühendislerin bir araya gelmesine olanak tanıdı.

MMO İzmir Şubesi Başkanı İlkin Boz, yaptığı açılış konuşmasında, "Hep birlikte, daha adil, barışı ve özgürlükleri temel alan, umut dolu bir geleceği inşa etmek için elbirliğiyle çalışacağımıza olan inancımı belirtiyor, hepinize sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl diliyorum." dedi.

MMO İzmir Şubesi'nin düzenlediği Yeni Yıl Kokteyli, mühendisler arasındaki dayanışmayı ve işbirliğini güçlendirmeye yönelik bir platform oluşturarak başarılı bir şekilde sona erdi. Katılımcılar, keyifli bir akşam geçirirken, yeni yılın getireceği yeni projeler ve başarılar için umut dolu bir atmosferde buluştular.