Oda Delegeleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi 
2022 - 2023 Çalışma Dönemi (31. Dönem)
Oda Genel Kurul Asıl Delegeleri

Ahmet Kirami Kılınç
Akın Öztürk
Ali Doğan Coşgun
Ali Dönmez
Amaç Sarıgülü
Arslan Çağlayan Gürel
Aslıhan Yılmaz Okan
Ayşe Eler
Ayşe Sönmez Çelikol
Ayşegül Arslan Aydın
Barış Oğuz Gürses
Bircan Çiçekdeş
Burcu Çetin
Burcu Korkmaz
Bülent İlleez
Cansu Eren
Cansu Kökey Gökelma
Cem Tuna
Çağlar Çimen
Çiçek Şimşek Yıldız
Çiler Gürel
Deniz Keklik
Didem Vecan
Dilek Ferda Yamanlar
Dilek Yücel
Dursun Sarı
Duygu Bayram
Ebru Karakıran
Ece Gültekin
Emin Gürtan Uysal
Eray Durupınar
Erkan Bozkır
Evrim Aksoy
Ezgi Yıldız
Fatih Efe Çiçek
Funda Gülsün Keskin
Gamze Mumcu
Görkem Teneler
Gülseren Tavşancı Güneysu
Güniz Gacaner Ermin
Hakan Kocaova
Haluk Altay
Haydar Arslan
Hazal Demirok
Helincansu Aradağ
İlkin Boz
İskender Kökey
Kadriye Turan
Kenan Üci
Mahir Ulaş Akcan
Mehmet Demir
Mehmet Eyi

Mehmet Özsakarya
Melek Kafadar
Melih Yalçın
Melis Aydın
Meriç Atilla
Muharrem Önder
Mustafa Akışın
Mustafa Berkay Eriş
Necmi Varlık
Nergiz Burhan
Nihat Kurtuluş

Nilgün Şişmanoğlu
Niyazi Oğuz
Nurdan Yıldırım
Nursel Vatansever
Nurtaç Kaçamak Çimen
Nüsret Doğan Albayrak
Oğuz İnceoğlu
Öykü Önal
Özan Parlar
Özcan Gülhan
Özgür Kurt
Pelin Eren Kılınç
Rüya Doğan
Sebahattin İşci
Seçkin Şişmanoğlu
Selda Ünver
Semih Hazineci
Serdar Mutlu
Seren Sezer
Sibel Atar
Sinem Çalışkaner Zenginobuz
Süleyman Zafer Güneş
Şakir Bora
Şeref Bektaş
Tuğçe Şen
Turgay Şirvan
Uğur Demirtaş
Utku Dağıstan
Utku Tutar
Ümmühan Gencer
Volkan Kazanç
Yelda Çetiner
Yıldız Sınmaz Uzgan
Yüksel Yaşartekin
Zerrin Mastan
Ziya Haktan Karadeniz
 

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi 
2022 - 2023 Çalışma Dönemi (31. Dönem)

Oda Genel Kurul Yedek Delegeleri

Atilay Yeşil
Zeki Eskiler
Danyal Şentürk
Sacide Nuray Bozokalfa
Hakkı Bayraktar
Recep Ferhan Hüryaşar
Mustafa Koca
Ali Ufuk Birol
İsmail Ulcay
Sedat Işık
Necmettin Çetinköprülü
Alev Toprak
Nuran Türkmen
Ergun Şengör
Nurgül Biçer
İlhan Kenanoğlu
Ülker Aksoylu
Mehmet Fuzuli Adıgüzel
Tülin Çalışıyor
Gülden Gökçen Akkurt
Mehmet Döver
Metin Akdaş

Özcan Avcı
Zekiye Aydemir
Abdullah Aydemir
Melek Kızmaz
Aysun Baltacı
Hüseyin Vatansever
Mustafa Sezer
Kamil Demir
Duran Türk
Kıvanç Türkol
Mehmet Eler
Sungu Köksalözkan
Arzu Adıgüzel
Serim Elif Özarı Erbek
Hüseyin Tatlıdilliler
Gürkan Durgun
Hüseyin Ertan Sezgin

Tayfun Küpçük
Özgür Yalçınkaya
Nilgül Gökarslan Artan
Nazife Yüce Ünveren

Gökhan Bozokalfa
Meltem Gören
Volkan Erdem
Elif Eda Doğan
Yeliz Tülüoğlu

Ali Sinan Ertürk
İbrahim Gürbüz
İbrahim Bakak
Aylin Dömekeli Suyer
Seda Arabacı
Eren Çetindere
İbrahim Kutlu Köroğlu
Mehmet Onur Karakaş
Nagahan Türkbaş
Murat Yılmaz
Tayfun Ak
Burcu Dabar
Eyüp Çamcı
İzzet Yıldız
Cemal Yılmaz
Seçkin Tuncer Erdoğmuş
Duygu Berk
Cevdet Şener
Mustafa Sevim
Hüseyin Tekbaş
Ozan Mert Balcı
Yasemin Güneş Bayar
Ebubekir Can
Mert Can Girengir
Muhammet Özer
İbrahim Ali Kaya
Tarık Ayzit
Nupel Ermiş
Öykü Çiftçi
Mehmet Türker
Tuğçe Çetinkaya Erşan
Mürüvvet Deniz Sezer
Aslı Çakıcı
Hüseyin Polat
Ali Dağ
Hüseyin Çobanoğlu
Fasih Kutluay
Melih Belevi
Bekir Zafer İlken
Necdet Kahraman
İlknur Ateş
Hüseyin Yenigün
Arif Yücel
Aylin Telef
Cesim Duruk
Derya Alkan
Güzin Özdağoğlu
Melih Emre
Burak Demircan
Gülin Kalpalı Ersenbil
Ali Güngör