ŞUBE BAŞKANI SÜLEYMAN VAROL'DAN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kayseri Şubesi

Türk Milleti ‘’ Çanakkale Geçilmez’’ diyen şehitlerini asla unutmayacaktır..

Türk halkının gücünü, inancını gösterdiği destansı mücadele olan Çanakkale Zaferi’nin 107. Yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

Tarihimizin en büyük savaşlarından biri olan Çanakkale Zaferi sadece Türk tarihi için değil Dünya tarihinin de akışını değiştirmiştir. Türk milletinin gücünü göstermesinde büyük bir öneme sahip olan, çok gelişmiş ve büyük bir donanmaya sahip düşman kuvvetlerine karşı güçsüz bir ordunun sadece inanarak nasıl başarı kazanabileceği tüm Dünya’ya göstermiş olduk.

Türk Milleti ‘’ Çanakkale Geçilmez’’ diyen şehitlerini asla unutmayacaktır. Bugün bu topraklarda rahat bir şekilde yaşıyorsak bunu borçlu olduğumuz kişiler, büyük bir fedakârlıkla sadece ‘’ Vatan Sağolsun’’ düşüncesiyle hareket eden şehitlerimiz sayesindedir. Biz Türkler tarihimiz boyunca asla esaret altında yaşamadık ve bundan sonra da yaşamayacağız.

Bugün bizlere düşen görev, şehitlerimizin kanlarıyla sulanan ve bizlere emanet edilen bu kutsal toprakları, aynı şuurla sahip çıkarak korumak ve bizden sonraki nesillere daha güvenli bir şekilde devretmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, Türk vatanının ve milletinin bölünmez bütünlüğünü dün savaş cephelerinde, bugün teröre karşı mücadelede savunan aziz şehitlerimizi saygıyla anıyorum.