II. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONGRESİ BİLDİRİLER KİTABI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Kitapta 2-3 Mayıs 2003 tarihlerinde Adana‘da gerçekleştirilen İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi‘nde sunulan 25 adet bildiri, 13 adet poster bildiri ve 5 adet konferans sunumları yer almaktadır.
Makina Mühendisleri Odası olarak çalışma alanlarındaki tüm işkollarında zorunlu olan, farklı işkollarında farklılıklar gösteren ve kapsamlı bilgi gerektiren İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda; kendi uzmanlık alanımızla ilgili her dalda geliştirici ve iyileştirici çalışmalara katkı ve katılımda bulunmayı yıllardır önemli görevlerimizden biri olarak görmekteyiz. Yapılan bu Kongre ile Odamız ülkemizde İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda çözüme yönelik olarak görüş ve önerilerin üretilmesi amacını hayata geçirmiş ve Kongreye ilgili tüm kesimlerin katılımı sağlanarak oluşturulan görüşler kamuoyunun bilgisine sunulmuştur.
Kitapta;

· Periyodik Kontrol Uygulamaları

· İş Sağlığı ve Güvenliğinin Hukuksal Boyutu

· İş Sağlığı

· İş Güvenliği

· İş Kazaları

· Sağlık Çevre ve Güvenlik Yönetimi

ana başlıklarında sunulan bildiriler yer almaktadır.

Yayın No: 
317
Yayın Yeri: 
ADANA
Sayfa Sayısı: 
375
Kitap Türü: 
Etkinlik Kitapları