MERKEZ Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

KARDELEN KAMİŞLİ YALNIZ DEĞİLDİR!
12 Eylül 2020
TMMOB Kadın Çalışma Grubu, 7 Eylül 2020 tarihinde Kırıkkale'de kaldığı otelde odasına izinsiz biçimde giren bir erkeğin tacizine uğrayan Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Kardelen Kamişli hakkında basın açıklaması yaptı.
TMMOB İSTANBUL İKK: HEYBELİADA SANATORYUMU BİR SAĞLIK KURUMUDUR VE ÖYLE KALMALIDIR
12 Eylül 2020
TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu, İstanbul Tabip Odası (İTO) ve Türk Toraks Derneği (TTD) İstanbul Şubesi 12 Eylül 2020 tarihinde Heybeliada İskelesinde bir araya gelerek Heybeliada Sanatoryumu'nun Diyanet İşleri Başkanlığı'na devredilmesine karşı basın açıklaması düzenledi.
IX. ULUSAL HİDROLİK PNÖMATİK KONGRESİ VE SERGİSİ ERTELENDİ
09 Eylül 2020
IX. Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi, Dünya'da ve ülkemizde halen devam eden Covid-19 salgını nedeniyle bu dönemde fiziksel olarak bir araya gelmenin uygun olmayacağı için ertelenerek yapılan çalışmaların gerçekleşecek kongreye aktarılmasının uygun olacağına karar verildi.
ASANSÖR SEMPOZYUMU VE SERGİSİ, 2021 YILINA ERTELENDİ
09 Eylül 2020
Asansör Sempozyumu ve Sergisi, Covid-19 salgını nedeniyle 2021 yılına ertelendi.
CUMA DELİOĞLU'NU YİTİRDİK
08 Eylül 2020
Gaziantep Şubemizin 1. Dönem (1996) Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Cuma Delioğlu vefat etmiştir. Ailesinin ve örgütümüzün başı sağolsun. 

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları