Kamuda çalışan mühendis, mimar ve şehir plancılarının emeğini yok saydırmayacağız! Taleplerimizden vazgeçmeyeceğiz!

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli Şubesi

Kamuda Çalışan Mühendis Mimar ve Şehir Plancılarının özlük haklarına yönelik olarak 29 Mayıs 2023 tarihinde saat 13:30 da Kocaeli Kent Meydanında, TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri ve Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Mehmet Ali ELMA tarafından geçekleştirilmiştir.
Basın açıklaması öncesinde, kamu çalışanı olan İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Ali AKGÜN ve yine kamu çalışanı olan Kocaeli Kamu Mühendisleri Platformu Sözcüsü Barış Baykan konuya ilişkin görüş ve taleplerini dillendirmişlerdir. Kamuda çalışan mühendis, mimar ve şehir plancıları mesleklerine dair taleplerini ve uygulamalardaki aksaklıklarla kamuda mesleklerinin her geçen gün değersizleşmesi, ülke ekonomisi içerisindeki mesleki kazanımlarının her geçen gün eridiğini belirterek taleplerini dillendirmişlerdir.