II. BAKIM TEKNOLOJİLERİ YEREL SEMPOZYUMU (6-7 EKİM)

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

06 Ekim 2023 - 07 Ekim 2023

GEÇMİŞTEN GELECEĞE BAKIM TEKNOLOJİLERİ

 

TMMOB Makina Mühendisleri Odası, mühendisliğin önemli faaliyet alanlarından biri olan bakım konusunda teknolojik gelişmeleri irdelemek, bu alanda bilgilenme ve bilinçlenme yaratmaya yönelik açılımları sunmak, alternatifler üretmek amacıyla Bakım Teknolojileri Kongre ve Sempozyumları gerçekleştirmektedir.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Sakarya İl Temsilciliği yürütücülüğünde 6-7 EKİM 2023  tarihlerinde SAKARYA ÜNİVERSİTESİ KONGRE MERKEZİ’ nde gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz  II.BAKIM TEKNOLOJİLERİ  YEREL SEMPOZYUMU,  #geçmiştengeleceğebakimteknolojileri ana temasıyla, bakım teknolojileri ve uygulamalarının inceleneceği bir platform olacaktır.

Sempozyumumuzda, Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Oturumları ve Seminerler aracılığıyla, konusunda uzman olan kişi ve kuruluşların, akademisyenlerin, sektörde ürün ve hizmet üreten firma ve işletmelerin bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları, mühendis ve teknik elemanların buluşturulması; ayrıca sergi organizasyonuyla da kendilerini tanıtabilmeleri firmaların amaçlanmaktadır.

 

NOT: Sergi yerleşim planı ve sergi sözleşmesi web sitemizden de ayrıca paylaşılmaktadır. 

Sempozyum İnternet adresi: https://bakimsempozyumu.org/