ÜYELERİMİZE DUYURU: #EvdeKal

×

Hata mesajı

 • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
 • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
 • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kocaeli Şubesi

#EvdeKal

Sevgili Üyelerimiz, 
Zor günlerden geçiyoruz. Bu zorlukları her ulustan, her inançtan, her cinsiyetten insan hep birlikte yaşıyor. COVİD 19 virüsü, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla yayılıyor, ölümlere yol açıyor.
Birarada bulunulduğu sürece virüsün yayılma olasılığı daha da artıyor. Bu nedenle Odamızın üyelere yönelik çalışmalarının üyenin Odaya gelmeden yerine getirilebilmesi için çalışma düzenimizi değiştirdik. 
Salgın konusunda yaşanacak gelişmeler ve resmi makamlar tarafından yapılacak bilgilendirmeler doğrultusunda, salgın kontrol altına alındığında yapılacak ikinci bir duyuruya kadar Odamız tarafından alınan önlemler şu şekildedir;

 • Odamız ve Şubelerimizde çalışan arkadaşlarımızın sayısı sağlık açısında en aza indirilmiştir ve genel olarak evden çalışmaya yönlendirilmişlerdir.
 • Bu süreçte üyelerimizden ricamız hem kendi sağlıklarını korumak hem de başkalarının sağlıklarını korumak açısından Oda ve Şubelerimizi ziyaret etmemeleridir.
 • Bizlere telefon ile ulaşılabilir, ilgili işlemlerinizi makina.mmo.org.tr ve makina mobil uygulamamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 • Belgelerinizi internet üzerinden yapacağınız başvuru ile alabilirsiniz.
 • Üyelik hizmetleri (üyelik, üyelik belgesi, SMM başvurusu, eğitim/seminer başvurusu, aidat ödeme ve aidat muafiyet başvurusu vb.) de online platformlar üzerinden yapılacaktır.

Üyelerimizin ve halkımızın sağlığı konusunda taşıdığımız sorumluluk gereğince geçici olarak uygulamaya koyduğumuz bu önlemler nedeniyle oluşacak aksaklıklar için şimdiden özür diliyor, tüm üyelerimizin üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getireceğine ve bu durumu anlayışla karşılayacağına inanıyoruz.

Bizim için değerlisiniz,
CORONA Günlerini, Dayanışma İle Birlikte Aşacağız. 

Sağlıklı ve güzel günlerde birlikte olmak dileğiyle
#EvdeKal

 

ODAMIZIN COVİD 19 PANDEMİSİ İLE İLGİLİ YAPTIĞI AÇIKLAMA VE BİLGİLENDİRMELER: - BASIN AÇIKLAMASI: CORONA VİRÜSÜ SALGINI İLE ANCAK TOPLUM ÇIKARINI GÖZETEN KAMUCU POLİTİKA VE UYGULAMALARLA BAŞ EDEBİLİRİZ 27 Mart 2020 - BASIN AÇIKLAMASI: CORONA VİRÜS SALGININA YÖNELİK SOSYOEKONOMİK ÖNLEMLER HALKTAN YANA KÖKLÜ VE BÜTÜNCÜL BİR ŞEKİLDE YAYGINLAŞTIRILMALIDIR 21 Mart 2020 - MAKALE: CORONAVİRÜS VE SALGIN HASTALIKLARIN HVAC SİSTEMLERİYLE İLİŞKİSİ 20 Mart 2020 - SANAYİ ANALİZLERİ-57: KIRILGAN EKONOMİYE KORONA VİRÜS YÜKÜ 19 Mart 2020 - BASIN AÇIKLAMASI: HASTANELER VE TOPLU BULUNULAN MEKANLARDA YAPILMASI GEREKEN ACİL DÜZENLEMELERE DAİR ÖNERİLERİMİZ 12 Mart 2020 - DUYURU: ÜYELERİMİZE COVİD-19 KONUSUNDA DUYURU