MÜHENDİS VE MAKİNA GÜNCEL DERGİSİ YAYIN KURULU 47. DÖNEM 4. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

MMO 47. Dönem Mühendis ve Makina Güncel Dergisi Yayın Kurulu 4. toplantısını 07 Haziran 2018 tarihinde MMO Genel Merkezinde “Mayıs sayısı değerlendirmesi ve Haziran sayısı dergi konularının ve içeriklerinin belirlenmesi” gündemiyle Oda Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Katılımcılar:
Aylin Sıla Aytemiz          Yayın Sekreteri
Selçuk Soylu                 Yayın Kurulu Üyesi
Fuat Tiniş                      Yayın Kurulu Üyesi
İbrahim Söğüt                Yayın Kurulu Üyesi
Ümit Keskin                  Yayın Kurulu Üyesi

Mühendis ve Makina Güncel Dergisi Özel Sayı Çağrıları
Sayın Meslektaşlarımız ve Okurlarımız, Mühendis ve Makina Güncel dergimizin önümüzdeki aylardaki konuları, yayın kurulumuz tarafından “Güneş Enerjisi, Rüzgâr Enerjisi, Depolama Sistemleri,” "İleri Robotik" olarak belirlenmiştir. Bu konuda yaptığınız uygulama ve araştırmalarınıza veya laboratuvarlarınızdaki deneysel çalışmalara görünürlük sağlayıp akademisyenler, piyasadaki mühendisler, öğrenciler ve okuyucularımızla paylaşmanız, sizin gelecekteki çalışmalarınıza katkı sunabileceği gibi bizim için de çok değerlidir. Bu konular ile ilgili katkılarınızı (makale, kitap tanıtımı, röportaj vb.) aşağıdaki tarihlere kadar göndermenizi dileriz.
Güneş Enerjisi, Rüzgâr Enerjisi, Depolama Sistemleri (bataryalar, hidrolik pompaj tesisleri) : 29 Haziran 2018
İleri Robotik : 31 Temmuz 2018

Ayrıca dergimiz aracılığıyla, reklam vererek kurumunuzun, şirketinizin ve düzenleyeceğiniz etkinliklerin (seminer, konferans, teknik eğitimler vb.) tanıtımını yapmanız da mümkündür. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz:

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz:
Web: mmo.org.tr/muhendismakinaguncel
Tel: +90 312 425 21 41 – 230
E-posta: yayin [at] mmo.org.tr