X. ULUSLARARASI BAKIM TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ VE SERGİSİ DÜZENLEME KURULU I. TOPLANTISI YAPILDI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Odamız adına Denizli Şube sekreterliğinde düzenlenecek olan X. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi Düzenleme Kurulu I. Toplantısı Online olarak gerçekleştirildi.

Toplantıya aşağıdaki isimler katılım sağlarmıştır.

Bedri Tekin

Oda Merkezi

Özgür Demirtaş

Oda Merkezi

Erhan İğneli

Oda Merkezi

Mehmet Serdar Ulu

Ankara Şube

Prof. Dr. İbrahim Atmaca

Antalya Şube

Sunullah Kumru

Bursa Şube

Prof. Dr. Harun Kemal Öztürk

Denizli Şube

Umut Cüneyt İyiol

Denizli Şube

Ali Pala

Denizli Şube

Mehmet Sarıca

Denizli Şube

Mehmet Tunç Erlaçin

Denizli Şube

Münnami Özyurt

Denizli Şube

Ozan Bayık

Denizli Şube

Mustafa Tunç

Denizli Şube

Ali Ulvi Avanoğlu

Denizli Şube

Veli Önder

Denizli Şube

Nevruz Kayran

Diyarbakır Şube

Türker Kartal

Edirne Şube

Nezih Tok

Eskişehir Şube

Çetin Külah

Gaziantep Şube

Seyfettin Avcı

İstanbul Şube

İlkin Boz

İzmir Şube

Ziya Murat Öztürk

Kayseri Şube

Serkan Demir

Kocaeli Şube

İsmail Oğuz

Mersin Şube

Köksal Sönmez

Samsun Şube

Metin Bıçakçı

Trabzon Şube