Bildiri Sunma Koşulları

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

·    Bildiriler, baskı için yeniden düzenlemeye gerek duyulmayacak biçimde hazırlanmalıdır. Bildiriler A4 boyutundaki kağıda, sol, sağ, alt ve üst marjlar sırayla 3, 2, 3 ve 3 cm. olacak şekilde tek sütun olarak yazılmalıdır.

·    Bildiri dili Türkçe ‘dir.

·    Bildiriler daha önce sunulmamış ve bir yayın organında yayınlanmamış özgün çalışmalar olmalıdır.

·    Bir kişi birden fazla bildiri sunabilir.

•    Bildiride varsa şekil, grafik ve diğer çizimler net olmalı, olanaklı ise negatif göndermelidir. Bildiri metinleri üç nüsha olmalı, orijinal fotoğraf ve çizimler birince nüshada olmalıdır. Ek olarak bildiriler CD veya 1,44 MB-3.5"  PC uyumlu diskete Microsoft Word 6.0 veya üst versiyon yazılımlardan herhangi biri ile, Times New Roman yazı karakteri  ve 12 punto ile yazılmış olarak gönderilmelidir.