Yazılı Basında Odamız

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Ekonomide kırılganlık artıyor, sanayi üretimi düşüyor, işsizlik tırmanıyor

Asansörlerin Kamusal Denetimini Kaldırmak ve Periyodik Kontrolleri Piyasaya Açmak Kabul Edilemez

TÜİK, Merkez Bankası, Hazine ve Maliye Bakanlığı, IMF verileri kullanılarak yapılan analizde, 2019 ikinci çeyreğinde ekonominin yüzde 1,5 küçülmesinde yatırımlardaki sert düşüşün etkisine dikkat çekildi.

Mesleklerimizi ve Meslek Örgütlerimizi

Ülke, Halk ve Meslektaş Yararına Savunmaya Devam Edeceğiz

12 Eylül’ün 39. Yıldönümünde Faşizme ve Gericiliğe Karşı Mücadele Yine Güncel Bir Görevdir

Okul Servisleri İçin Uyarı: “Tahribatsız Muayene”, “Dur” Kriteri ve “Hız Kesici” Olmalıdır”

Zamların Sonu Gelmiyor: Doğal Gaza Bir Ay İçinde İkinci Zam

Son Zam ile BOTAŞ’ın Doğal Gaz Satış Fiyatları Yıl Başından Bugüne Konutlarda ve Küçük Sanayi Kuruluşlarında Yüzde 40,63Arttı

Ülkede, Bölgede, Dünyada Barış!

1 Eylül Dünya Barış Günü, ülkemizin, içinde bulunduğumuz bölgenin ve dünyanın barış gereksinimini bir kez daha hatırlatmaktadır.

TÜİK, Merkez Bankası, Hazine ve Maliye Bakanlığı, IMF verileri kullanılarak yapılan analizde, ekonomide alınan önlemlerin sonuç vermemesinin ardında iç ve dış aktörlerin rej

17 Ağustos 1999 Marmara Depreminden Dersler Çıkarılmalı ve Depremlere Karşı Etkili Önlemler Almak İçin TMMOB’ye Bağlı Odaların Görev ve Yetki Alanına Giren Kamusal Mesleki Denetim, Yeterlilik, Eğitim ve Belgelendirmeye Dayalı Yeni Bir Yapı Denetimi Modeli

DOĞANIN TALAN EDİLMESİNE, MADENLERİMİZİN GASP EDİLMESİNE HAYIR!