Yazılı Basında Odamız

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Akademik Geleneklere Aykırı Rektör Ataması ve  Boğaziçi Üniversitesi Öğrencilerine Yönelik Şiddeti Protesto Ediyoruz

Kamu sağlığı ve güvenliğini ilgilendiren alanlarda çalışan Odamız üyelerinin, meslek alanlarındaki gereksinim ve taleplerini göz önünde bulundurarak uzmanlık alanlarımızla ilgili merkezi olarak yoğun bir meslek içi eğitim programı yürütmektedir.

Geride bıraktığımız 2020 yılı; laik sosyal hukuk devleti, demokrasi, yargı bağımsızlığı, kuvvetler ayrılığı ile basın, ifade, örgütlenme hak ve özgürlüklerinin fiilen ortadan kaldırıldığı bir yıl olarak tarihin sayfalarında yerini aldı.

GAZİANTEP’TEKİ HASTANE YANGINI İHMALLER SONUCUDUR

Batık kredi sorunu 2021’in ana gündemi olacak

Türkiye Enerjide Nereye Gidiyor? Oda Raporunu açıklıyoruz

Türkiye’yi Sert Bir Küçülme ve Ürkütücü Bir İşsizlik Bekliyor

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Pala, Maden Mühendisleri Odası (Maden MO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Yüksel ve Makina Mühendisleri Odası (MMO) Yönet

LPG’li Araçların Kontrol ve Denetimini Yok Ederek Piyasayı Kuralsızlaştıran Düzenlemeler İptal Edilerek Kamu/Toplum Yararını Gözeten Düzenlemeler Yapılmalıdır

2021Yılı Merkezi Yönetim Bütçesi Yoksulluğu, Adaletsizliği, Sanayisizleşmeyi Körükleyen Bir Bütçedir