MERKEZ Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

19 EYLÜL MMŞP DAYANIŞMA GÜNÜ ETKİNLİK PROGRAMI
18 Eylül 2019
TMMOB tarihinde önemli bir yeri olan 19 Eylül 1979 iş bırakma eyleminin yıldönümünde 2011 yılından bu yana kutlanan "19 Eylül Mühendis, Mimar, Şehir Plancıları Dayanışma Günü"nde bir kez daha alanlara çıkıyoruz. 
YANGIN SEMİNERİ 19-20 EYLÜL'DE İZMİR'DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK
16 Eylül 2019
İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, Mimarlar Odası İzmir Şubesi ve Kimya Mühendisleri Odası Ege Bölge Şubesi birlikteliğinde düzenlenecek olan Yangın...
TMMOB MÜHENDİS, MİMAR, ŞEHİR PLANCILARININ GÜNCEL SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ BROŞÜRÜ YAYIMLANDI
16 Eylül 2019
TMMOB Mühendis, Mimar, Şehir Plancılarının Güncel Sorunları ve Çözüm Önerileri Broşürü Eylül 2019'da yayımlandı.
TMMOB DANIŞMA KURULU 28 EYLÜL'DE ÇANAKKALE’DE TOPLANIYOR
11 Eylül 2019
TMMOB 45. Dönem 4. Danışma Kurulu Toplantısı 28 Eylül 2019 Cumartesi Günü Saat 10.00'da Çanakkale'de Belediye Çalışanları Eğitim ve Sosyal Tesisi'nde Ercan Atsız Konferans Salonu'nda "Kaz Dağlarında Yürütülen Sömürge Madenciliği ve Ülke Gündemindeki Demokrasi Karşıtı Gelişmeler" gündemiyle...
MEKANİK TESİSAT UYGULAMA EĞİTMENLERİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
09 Eylül 2019
1 Ekim 2019 tarihi itibarıyla Mekanik Tesisat Uzman Mühendis Belgesine sahip olmak için gerekli belgelendirme şartlarından birisi olan “Mekanik Tesisat Proje Değerlendirme Kuruluna şartları genelgelerle tanımlanmış proje/projelerin sunumunu gerçekleştirmek” şartı kaldırılmış olup, bu şartın yerine...

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Şube Etkinlikleri

Oda Etkinlikleri