MERKEZ Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

TMMOB VE TTB’NİN ULUSAL BESLENME KONSEYİNDEN ÇIKARILMASI KABUL EDİLEMEZ
15 Şubat 2019
Sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda çalışma yapmak amacıyla Sağlık Bakanlığı'nca oluşturulan “Ulusal Beslenme Konseyi”ne önce dahil edilip sonra çıkarılan Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği ve Türk Tabipleri Birliği, halk sağlığını ilgilendiren bir konu ile ilgili oluşturulan ulusal konseyde...
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI PERSONELİNE YÖNELİK PERİYODİK KONTROL EĞİTİMİ DÜZENLENDİ
14 Şubat 2019
Odamız ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü arasında imzalanan iş ekipmanlarının periyodik kontrollerini yapmaya yetkili kişilerin eğitimlerine ilişkin işbirliği protokolü doğrultusunda Bakanlık personeline yönelik eğitim 11-13 Şubat 2019 tarihleri...
MERKEZ ÖĞRENCİ ÜYE KOMİSYONU 47. DÖNEM 3. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
09 Şubat 2019
47.Dönem Merkez Öğrenci Üye Komisyonu 3.Toplantısı, “Öğrenci Üye Kurultayı hazırlıkları” gündemi ile 9 Şubat 2019 tarihinde TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisi’nde gerçekleştirildi.
TMMOB YÖNETİM KURULU VE ODA BAŞKANLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
08 Şubat 2019
TMMOB Yönetim Kurulu ve Oda Başkanları Toplantısı 8 Şubat 2019 tarihinde "genel durum değerlendirmesi ve bilgilendirme, Oda ve TMMOB çalışmaları, önümüzdeki dönem yapılacak çalışmalar " gündemiyle Mimarlar Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.
ODA ONUR KURULU TOPLANTISI YAPILDI
08 Şubat 2019
Oda Onur Kurulu Toplantısı, 8 Şubat 2019 tarihinde Oda Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Periyodik Yayınlar

  • EYLÜL-EKİM 2018, SAYI 167

Oda Raporları

Şube Etkinlikleri

Oda Etkinlikleri