GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FATMA ŞAHİN ZİYARET EDİLDİ…

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep Şubesi

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FATMA ŞAHİN ZİYARET EDİLDİ…

Yeniden Belediye Başkanlığı görevine seçilen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN’e MMO Gaziantep Şube Yönetim Kurulunca tebrik ziyareti yapıldı. Ziyarette kent, belediye çalışmaları, Oda çalışmaları ve projeler konularında sohbet edildi.

MMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin OVAYOLU, meslek alanlarına giren, Ülke ve kent yararına olan her konuda çalışmalara devam edeceklerini, bu konuda tüm kurum ve kuruluşlarla geçmiş yıllarda olduğu gibi işbirliği içerisinde olacaklarını belirtti. Ziyarette ayrıca Oda tarafından yapılan tüm teknik hizmetler konusunda ayrıntılı bilgiler aktarıldı. Özellikle Asansörlerin Periyodik Kontrolleri ve Servis Araçlarının Muayenesi konularında bilgiler sunuldu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN ise demokrasinin vazgeçilmez unsurları olan Sivil Toplum Kuruluşlarının başarılı bir örneğini MMO Gaziantep Şubesinde görebildiklerini ve bu başarılı çalışmaların devam edeceğinden hiç kuşkuları olmadığını dile getirdi. Gaziantep’te tüm kurum ve sivil toplum kuruluşları arasındaki birlik ve beraberliğin üst düzeyde olduğunu, bu nedenle birçok konuda birlikte çalışma fırsatı yakalandıklarını ve bu çalışmaların devam edeceğini belirtti. Büyükşehir Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler sunan ŞAHİN, her konuda olduğu gibi, her önerinin değerli olduğunu, özellikle teknik insanların önerilerini çok önemsediklerini belirtti.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma ŞAHİN’e gösterdikleri ilgi ve nazik kabullerinden dolayı teşekkür ederiz.