ODAMIZIN KURULUŞUNUN 68. YIL DÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI...

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

17 Aralık 2022

ODAMIZIN KURULUŞUNUN

68. YIL DÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDI...

TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın, kuruluşunun 68. yıldönümü nedeni ile 17 Aralık 2022 Cumartesi günü Gaziantep Teymur Continental Otelde, Şube Geleneksel Gecesi düzenlendi. Gecenin açılış konuşması Şube Başkanı Aykut Kocalar ve MMO Genel Başkanı Yunus Yener tarafından yapıldı.

Her yıl büyük bir coşku ile gerçekleştirilen geleneksel gecede bu yıl Sanatçı Türkü Akbayram sahne aldı. Üyeler ve aileleri tarafından yoğun ilgi gösterilen etkinliğe katılan misafirler, gece geç saatlere kadar yılın yorgunluğunu ve stresini atarak eğlenme fırsatı buldular.

Bunun yanında, Geleneksel Geceye sponsor olarak destekte bulunan ve katkı koyan Sanko Holding, Şölen Çikolata, EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri, Ayvaz AŞ, STP Mühendislik, DE Dizayn Enerji, Karayılan Elektrik Panoları, Makfen Mühendislik, Özmaksan AŞ, Gazilift Asansörleri, Alfa Strafor, TYCO Yangın, TLC Gree Klima, Çınar Petrol Mühendisliği, Akmelek Hırdavat, Ecostar – Ecodence, Pars Proje Yapı, Emin Cıvata, Esen Plastik, İnterteks Otomotiv ve Gazi Hedef İş Makinaları firmalarına teşekkür plaketleri takdim edildi.

Geceye sponsor olan firmalara, geceye katılan tüm meslektaşlara, ailelerine ve misafirlere teşekkür ediyoruz.