Yazılı Basında Gaziantep Şube

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep subesi

İŞYERLERİNDE ÖLÜMLER KOL GEZİYOR, MEVZUAT KAMUCU BİR ÇERÇEVEDE YENİDEN DÜZENLENMELİDİR.


İşyerlerinde ölümler, diğer bir ifadeyle iş cinayetleri, yüksekten düşme, elektrik akımına kapılma, patlama, iş makinası kazaları, makineye uzuv kaptırma gibi çeşitli biçimlerde sürüyor.

İNSAN YAŞAMI BU KADAR UCUZ OLMAMALI !... İŞ CİNAYETLERİ NE YAZIK Kİ BİTMİYOR !...


Bir taraftan Covit 19 pandemisi ve pandeminin zor çalışma koşulları ile karşı karşıya kalan, bir taraftan ekonomik kriz ve ekonomik sıkıntılar içeririnde yaşamlarını idame ettirmeye çalışan işçi ve emekçiler, bitmek bilmeyen iş kazaları ile de karşı karşıya kalıyorlar.

DOĞAL GAZA YAPILAN ZAM, YENİ ZAMLARIN HABERCİSİ !…


Dün akşam, büyük sanayi kuruluşları ve elektrik santrallarında kullanılan doğal gaz fiyatlarına % 15 oranında zam yapıldı.

ÜNİVERSİTE MEZUNLARININ İŞSİZLİK SORUNU


Üniversite Mezunlarının İşsizlik Sorunu,

• Kontenjanlarının Azaltılması,

• Doğru ve İstihdama Dayalı Sanayi Üretimlerine Önem Verilmesi,

• Katma Değeri Yüksek ve İhracat Ağırlıklı Üretimine Ağrılık Verilmesi ile Çözülebilir…

VATANDAŞLARIMIZIN CAN ve MAL GÜVENLİĞİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR!...


Asansörlerin Periyodik Kontrolleri

Kamusal Hizmet ve Kamusal Denetim Faaliyeti Kapsamında Olmalıdır.

ARACINIZ BAYRAM TATİLİ İÇİN, UZUN YOLA HAZIR MI?


9 günlük bayram tatili için uzun yola gidecek olan vatandaşlarımızın araçlarına, uzun yol bakımı yaptırmaları, güvenli bir yolculuk için hayati önem taşımaktadır.

KLİMALARDA YANLIŞ KULLANIM, SAĞLIĞIMIZI TEHDİT EDEBİLİR!… KLİMA SATIN ALIRKEN VE KULLANIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?


Havaların ısınması ile birlikte klimalar, evlerde ve ofislerde kullanılmaya başladı.

BİR KAZA DAHA UCUZ ATLATILDI !…


Dün İlimizde Şahinbey İlçesi İstiklal Mahallesi'nde 2 katlı apartmanda meydana gelen patlama sonucunda 3 vatandaşımız yaralanmıştır. Basında çıkan ilk haberlere göre patlamanın Doğal Gaz kaynaklı olduğu yer almıştır.

KISMİ KAPANMANIN OLUMSUZ YANSIMALARI !...


Bu Salgın Böyle Bitmez !...

VALİLİK BİNAMIZ YIKILMAMALIDIR!...


Gaziantep Valiliği Binasının yıkılması ne yazık ki tekrar gündeme gelmiştir. Bu karar kent hafızasına yerleşen simgelerden birinin daha yok edilmesi anlamına gelmektedir.

PANDEMİ VE DOĞURDUĞU EKONOMİK KRİZDEN BAŞARILI ÇIKMAK İÇİN, ÜLKEMİZİN ÖNCELİKLİ HEDEFİNİN “ÜRETİM ÜSSÜ” OLMA YÖNÜNDEKİ ATILIMLARI OLMALIDIR


İnsanlık tarihi boyunca dünyada bulaşıcı hastalıklar hep var olmuştur ve var olmaya da devam edecektir.

GAZİANTEP AKADEMİK MESLEK ODALARI BİRLİĞİ BASIN AÇIKLAMASI


19 Aralık 2020 tarihinde Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Covid-19 yoğun bakım ünitesinde yüksek akımlı oksijen cihazın alev alması sonucu meydana gelen yangında, şimdiye kadar 12 vatandaşımızın hayatını kaybetmesinin derin üzüntüsü içerisindeyiz.