Yazılı Basında Gaziantep Şube

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep subesi

DOĞAL GAZA YAPILAN ZAM, YENİ ZAMLARIN HABERCİSİ !…


Dün akşam, büyük sanayi kuruluşları ve elektrik santrallarında kullanılan doğal gaz fiyatlarına % 15 oranında zam yapıldı.

ÜNİVERSİTE MEZUNLARININ İŞSİZLİK SORUNU


Üniversite Mezunlarının İşsizlik Sorunu,

• Kontenjanlarının Azaltılması,

• Doğru ve İstihdama Dayalı Sanayi Üretimlerine Önem Verilmesi,

• Katma Değeri Yüksek ve İhracat Ağırlıklı Üretimine Ağrılık Verilmesi ile Çözülebilir…

VATANDAŞLARIMIZIN CAN ve MAL GÜVENLİĞİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR!...


Asansörlerin Periyodik Kontrolleri

Kamusal Hizmet ve Kamusal Denetim Faaliyeti Kapsamında Olmalıdır.

ARACINIZ BAYRAM TATİLİ İÇİN, UZUN YOLA HAZIR MI?


9 günlük bayram tatili için uzun yola gidecek olan vatandaşlarımızın araçlarına, uzun yol bakımı yaptırmaları, güvenli bir yolculuk için hayati önem taşımaktadır.

KLİMALARDA YANLIŞ KULLANIM, SAĞLIĞIMIZI TEHDİT EDEBİLİR!… KLİMA SATIN ALIRKEN VE KULLANIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?


Havaların ısınması ile birlikte klimalar, evlerde ve ofislerde kullanılmaya başladı.

BİR KAZA DAHA UCUZ ATLATILDI !…


Dün İlimizde Şahinbey İlçesi İstiklal Mahallesi'nde 2 katlı apartmanda meydana gelen patlama sonucunda 3 vatandaşımız yaralanmıştır. Basında çıkan ilk haberlere göre patlamanın Doğal Gaz kaynaklı olduğu yer almıştır.

KISMİ KAPANMANIN OLUMSUZ YANSIMALARI !...


Bu Salgın Böyle Bitmez !...

VALİLİK BİNAMIZ YIKILMAMALIDIR!...


Gaziantep Valiliği Binasının yıkılması ne yazık ki tekrar gündeme gelmiştir. Bu karar kent hafızasına yerleşen simgelerden birinin daha yok edilmesi anlamına gelmektedir.

PANDEMİ VE DOĞURDUĞU EKONOMİK KRİZDEN BAŞARILI ÇIKMAK İÇİN, ÜLKEMİZİN ÖNCELİKLİ HEDEFİNİN “ÜRETİM ÜSSÜ” OLMA YÖNÜNDEKİ ATILIMLARI OLMALIDIR


İnsanlık tarihi boyunca dünyada bulaşıcı hastalıklar hep var olmuştur ve var olmaya da devam edecektir.

GAZİANTEP AKADEMİK MESLEK ODALARI BİRLİĞİ BASIN AÇIKLAMASI


19 Aralık 2020 tarihinde Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Covid-19 yoğun bakım ünitesinde yüksek akımlı oksijen cihazın alev alması sonucu meydana gelen yangında, şimdiye kadar 12 vatandaşımızın hayatını kaybetmesinin derin üzüntüsü içerisindeyiz.

ARAÇ SAHİPLERİ ve SÜRÜCÜLERİN DİKKATİNE !...


Kış Lastiği Kullanma Zorunluluğu, 01 Aralık 2020 Tarihinde Başlıyor !...

Kış aylarında trafik kazalarını asgari düzeye indirmek amacıyla 01 Aralık 2020 tarihi itibarı ile başlayacak olan Kış Lastiği kullanma zorunluluğu 01 Nisan 2020 tarihine kadar devam edecektir.

OTOPARKLAR SIKI BİR ŞEKİLDE DENETLENMEDİKÇE, LPG’Lİ ARAÇLARIN KAPALI OTOPARKLARA ALIMI TEHLİKE YARATACAKTIR!...


04.11.2020 tarih ve 31294 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” ile ilgili yönetmeliğin 60.