Yazılı Basında Gaziantep Şube

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep subesi

KONTEYNERLER ile İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI ve ÖNERİ;


MMO’DAN KONTEYNERLER ile İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI ve ÖNERİ;

UYARI; Konteynerlerde Yaşama Tutunmaya Çalışan Vatandaşlarımızı, Yangından Korumalıyız!...

Şubat 2023’te yaşadığımız Kahramanmaraş depremlerinin üzerinden bir yıldan fazla bir süre geçti.

Görevimize Kaldığımız Yerden Devam Edeceğiz!...


Bilimin ve Tekniğin Işığında, İlerici ve Çağdaş Bir Yönetim Anlayışı ile Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün İzinde, Görevimize Kaldığımız Yerden Devam Edeceğiz!...

ASANSÖRLERİN PERİYODİK KONTROLLERİ; KAMUSAL HİZMET ve KAMUSAL DENETİM FAALİYETİ KAPSAMINDA OLMALIDIR. TİCARİ FİRMALARA PEŞKEŞ ÇEKİLEMEZ !...


On iki yıldır kamusal hizmet, kamusal denetim ve kamusal fayda anlayışıyla ve özveri ile sürdürdüğümüz Kahramanmaraş Onikişubat ilçesindeki asansör periyodik kontrolleri ile ilgili protokolümüz ne yazık ki Belediye tarafından geçerli ve haklı bir gerekçe gösterilmeden yenilenmemiştir.

ARAÇ SAHİPLERİ ve SÜRÜCÜLERİN DİKKATİNE !... KIŞ LASTİĞİ KULLANMA ZORUNLULUĞU, 01 ARALIK 2023 TARİHİNDE BAŞLIYOR !...


Kış aylarında trafik kazalarını asgari düzeye indirmek ve trafik güvenliğini sağlamak amacıyla kış lastiği kullanma zorunluluğu, 01 Aralık 2023 tarihi itibarı ile başlayacak olup, 01 Nisan 2024 tarihine kadar devam edecektir.

İNSAN YAŞAMI BU KADAR UCUZ OLMAMALI !... ASANSÖR KAZALARI ÖNLENEMEZ DEĞİLDİR !...


Başta, Belediyeler ve Bina Yöneticileri olmak üzere ilgili tüm taraflar, sorumluluklarını yerine getirmelidir.

KIRMIZI ve SARI ETİKET YAPIŞTIRILAN ASANSÖRLERİ KESİNLİKLE KULLANMAYALIM !...


Kentimizde geçtiğimiz günlerde ne yazık ki bir asansör kazası daha meydana geldi. Tek tesellimiz ise can kaybı yaşanmaması ve asansördekilerin yaralı olarak kurtulması.

DEPREM SONRASI ASANSÖRLERE DİKKAT!...


Öncelikle yaşadığımız bu büyük felaketten dolayı tüm halkımıza geçmiş olsun diyor, kaybettiğimiz canlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarını kaybeden vatandaşlarımıza sabırlar diliyoruz.

VATANDAŞLARIMIZIN CAN ve MAL GÜVENLİĞİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR!...


Kamusal Hizmet, Kamusal Fayda ve Kamusal Denetim Anlayışı ile İlimizdeki Asansörlerin Periyodik Kontrollerini Gerçekleştiriyoruz.

İŞYERLERİNDE ÖLÜMLER KOL GEZİYOR, MEVZUAT KAMUCU BİR ÇERÇEVEDE YENİDEN DÜZENLENMELİDİR.


İşyerlerinde ölümler, diğer bir ifadeyle iş cinayetleri, yüksekten düşme, elektrik akımına kapılma, patlama, iş makinası kazaları, makineye uzuv kaptırma gibi çeşitli biçimlerde sürüyor.

İNSAN YAŞAMI BU KADAR UCUZ OLMAMALI !... İŞ CİNAYETLERİ NE YAZIK Kİ BİTMİYOR !...


Bir taraftan Covit 19 pandemisi ve pandeminin zor çalışma koşulları ile karşı karşıya kalan, bir taraftan ekonomik kriz ve ekonomik sıkıntılar içeririnde yaşamlarını idame ettirmeye çalışan işçi ve emekçiler, bitmek bilmeyen iş kazaları ile de karşı karşıya kalıyorlar.

DOĞAL GAZA YAPILAN ZAM, YENİ ZAMLARIN HABERCİSİ !…


Dün akşam, büyük sanayi kuruluşları ve elektrik santrallarında kullanılan doğal gaz fiyatlarına % 15 oranında zam yapıldı.

ÜNİVERSİTE MEZUNLARININ İŞSİZLİK SORUNU


Üniversite Mezunlarının İşsizlik Sorunu,

• Kontenjanlarının Azaltılması,

• Doğru ve İstihdama Dayalı Sanayi Üretimlerine Önem Verilmesi,

• Katma Değeri Yüksek ve İhracat Ağırlıklı Üretimine Ağrılık Verilmesi ile Çözülebilir…