Yazılı Basında Gaziantep Şube

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Gaziantep subesi

GAZİANTEP AKADEMİK MESLEK ODALARI BİRLİĞİ ( GAMOB ) BASIN AÇIKLAMASI


Korkut Küçükcan'ı kaybettiğimiz Akkent'teki iskele göçüğüyle ilgili bugün 17 Meslek Odasının katılımıyla basın açıklaması düzenlendi.

Felakete yol açan ve ihmallerle dolu sürecin ayrıntılı bir şekilde ele alındığı açıklama ektedir.

GELECEĞİN MESLEĞİ MÜHENDİSLİK !...


Üniversite tercihlerinin yapıldığı bu günlerde, tercih yapacak öğrencilerimize bazı öneriler sunmak istiyoruz.

ELEKTRİK ve DOĞAL GAZ ZAMLARI DURMAK BİLMİYOR !...


2019 Temmuz Ayı İtibarı ile Elektrik ve Doğalgaz Fiyatları, Tarife Uygulamaları, Maliyetleri Artıran Etkenler ve Yapılması Gerekenler Üzerine Oda Raporu, yayınlanarak kamuoyunun bilgisine sunulmuştur.

MÜLTECİ ÜLKESİ TÜRKİYE, MÜLTECİ KENTİ GAZİANTEP!...


Suriye’de, Mart 2011’de başlayan ve iç savaşa dönüşen rejim karşıtı protestolar nedeniyle, nüfusunun yarısından fazlası komşu ülkelere kaçtı ya da ülke içinde göç etmek zorunda kaldı. Yüz binlerce insan öldü, 5,5 milyondan fazla Suriyeli ülkesini terk ederek başka ülkelere sığındı.

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ, TÜBİTAK'IN GİRİŞİMCİ VE YENİLİKÇİ ÜNİVERSİTE ENDEKSİ SIRALAMASINDA GERİLEDİ…


Gaziantep Üniversitesi, Acilen Gaziantep Sanayisi ile Entegre Edilmeli…

BİZ UYARIYORUZ SONUÇLARI FACİALARA YOL AÇABİLİR !...


Biz Uyarıyoruz Sonuçları Facialara Yol Açabilir !...

Ne LPG’li Araçlar, Ne de Kapalı Otoparklar Bu Değişikliğe Hazır Değil !...

Denetim ve Kontrol Mekanizması MMO’ya Tekrar Verilmeden, Yapmayın Bunu !...

GİZLİ TEHLİKE; HATALI GİYDİRME CEPHE UYGULAMALARI!...


Yapı sektörü bir bütün olarak değerlendirilmeli, güvenlik, dayanım, konfor, estetik, uzun ömür, yalıtım, enerji tasarrufu, yangın vb. tüm parametreler göz önüne alınarak ve değerlendirilerek üretim yapılmalıdır.

TEMİZ HAVA SOLUMAK İSTİYORUZ !...


Çevre sorunlarının başında hava kirliliği gelmektedir. 

MÜHENDİS OLMADAN ÜRETİM OLMAZ, EKONOMİK KRİZ AŞILMAZ!...


Ciddi bir ekonomik kriz döneminden geçiyoruz. Fakat ekonomik kriz bazı kesimler tarafından görünmez kılınmaya çalışılmaktadır. Ekonomi küçülürken, fiyat artışları devam etmektedir.

SİS’E DİKKAT !... HAVA KİRLİLİĞİ, SİS İLE BİRLEŞİNCE ZARARLI ETKİSİ DAHA DA ARTMAKTADIR…


Çevre sorunlarının başında hava kirliliği gelmektedir. Artan enerji kullanımı, endüstrinin gelişimi ve şehirleşme ile ortaya çıkan hava kirliliği, başta insan sağlığı olmak üzere tüm canlıları tehdit etmektedir.

SANAYİMİZİ ENDÜSTRİ 4.0’A HAZIRLAMALIYIZ !...


Çağımız teknoloji çağı. Teknoloji çok hızlı gelişiyor. 

EN UCUZ ENERJİ, TASARRUF EDİLEN ENERJİDİR !...


Enerji; insan yaşamı ve sanayi üretimi için olmazsa olmaz temel unsurların başında gelmektedir. Gerek dünyadaki gerekse ülkemizdeki artan nüfus ve teknolojideki gelişmeler, enerji ihtiyacını hızla arttırmaktadır.