MAKİNA BÜLTEN EYLÜL 2018 SAYISI DOPDOLU İÇERİĞİYLE YAYINDA!

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin aylık olarak yayımladığı Makina Bülten’in Eylül 2018 sayısı çıktı.

Makina Bülten’in bu ayki sayısında, termik santrallerde su tasarrufu, mühendislikte evrim mekanizmalarının kullanılması ve mühendislikte proje yönetimi konulu makalelerimizi okuyabilir, Odamızın yakın zamanda düzenleyeceği gezi ve turlar hakkında bilgi edinebilir ve Eylül ayında düzenlenecek olan eğitimlerimize göz atabilirsiniz.

Bu sayıda ayrıca, Kadıköy ve Şişli İlçe Temsilciliklerimizde başlayacak olan Kadının İnsan Hakları Eğitim Programımız hakkında detaylı bilgi alabilir ve sizler için derlediğimiz bilim-kültür yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

Keyifli okumalar dileriz.

Bülteni okumak için tıklayınız.