OKULLARDA İÇ HAVA KALİTESİ KONULU TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

MMO İstanbul Şubesi, İSKİD, MTMD ve TTMD tarafından gerçekleştirilen İlkokullarda İç Hava Kalitesi konulu toplantı 13 Kasım 2018 tarihinde Şube binamızda gerçekleştirildi.

Toplantıya MMO İstanbul Şubesi, İSKİD (İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği) MTMD (Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği) ve TTMD (Türk Tesisat Mühendisleri Derneği) temsilcileri de katılım sağlayarak görüş ve önerilerini paylaştılar.

Okullarda iç hava kalitesinin önemine vurgu yapmak ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen toplantıda ilkokul sınıflarında iç hava kalitesinin önemi, iç hava kalitesinin sağlanması için ilgili standart ve yönetmelikler üzerine konuşuldu.

Toplantı sonucunda ise, deneysel metotlar ile yapılan çalışmaların sonuçlarına ulaşması için çalışma gruplarının oluşturulması ve kritik seviyeye ulaşabilecek iç hava kalitesinde sınıf yoğunluğu ve ders süresinin havalandırma hesabında metot geliştirilmesi kararlaştırıldı.