Reklam Çalışmaları

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

Odamız, 36 yıldır olduğu gibi bu yıl da Türkiye genelindeki Endüstri Mühendisliği, Endüstri Sistemleri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Endüstriyel Tasarım Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Bilimleri Mühendisliği, İmalat Mühendisliği, İmalat Sistemleri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Makina Teknik Metot Mühendisliği, Makina ve İmalat Mühendisliği, Makina ve Üretim Mühendisliği, Mekanik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Mekatronik Sistemler Mühendisliği, Otomobil Mühendisliği ve Teknolojileri, Otomotiv Mühendisliği, Raylı Sistemler Mühendisliği, Sistem Mühendisliği, Tesisat Tekniği Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Uçak ve Uzay Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Üretim Tekniği Mühendisliği, Üretim Sistemleri Mühendisliği, Üretim Mühendisliği ve Yönetimi mezunu üyelerimizin yanı sıra, ilgili kurum ve kuruluşlara, ilgili sektörlerde yer alan önemli mühendislik kuruluşlarına, yetkililerine ve üst düzey yöneticilerine, teknik eğitim kurumlarına ücretsiz olarak ulaşan Makina Mühendisleri Odası 2024 Ajandası'nın çalışmalarına başlamıştır.

30.000 adet tiraja sahip olan ajandamızda ilanınızla yer alarak bir yıl boyunca sektörün ve üyelerimizin gündeminde kalmanızı, bizlere ve sektöre güç vermenizi diliyoruz.

Saygılarımızla,

TMMOB
Makina Mühendisleri Odası
İstanbul Şubesi

Tel: 0212 252 95 00 / 0530 919 17 34
E-posta: istanbul.basin [at] mmo.org.tr | yayin-istanbul [at] mmo.org.tr