Reklam Çalışmaları

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından basımı gerçekleştirilen Şube Bülteni, Tesisat Mühendisliği Dergisi ve Makina Mühendisleri Odası Merkezi tarafından basımı gerçekleştirilen Mühendis ve Makina Dergilerine Reklam vermek için lütfen aşağıdaki Şartnameleri gözden geçiriniz.

Sayın Yetkili,

Tesisat alanında çalışmakta olan üyelerimiz için 1993 yılından itibaren Makina Mühendisleri Odası tarafından yayınlanan TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ dergisi, bu alandaki güncel gelişmeleri içeren makaleler, sektörle ilgili haberler, sektöre yönelik akademik çalışmalar ve duyuruları ile bu alanda çalışan makina mühendisleri arasında iletişimi ve bilgi birikimi aktarımını sağlamaktadır.

A grubu hakemli dergi sınıfına giren, iki ayda bir yayınlanan ve basım adedi 6.000 olan dergimiz Serbest Mühendislik Müşavirlik Bürolarına (SMM), ülke çapında Makina Mühendisleri Odası üyelerine, firmalara, İstanbul Büyükşehir ve ilçe belediyelerine, Sanayi ve Ticaret Odalarına, üniversitelerde konu ile ilgili öğretim üyelerine, kamu kurum ve kuruluşlarına ücretsiz olarak gönderilmektedir.

TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ dergisinde ilanlarınızla yer almanızın, sektörün saygın bir üyesi olan firmanız ürünlerinin tanıtımı açısından yararlı olacağına inanıyoruz. Tesisat Mühendisliği Dergisi ile ilgili ilan fiyatlarını  aşağıda bulabilirsiniz veya en alttaki ekler bölümümüzden indirebilirsiniz.

İletişim için:
0212 252 95 00 / Dahili 206

TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ  
YAYIN KURULU  
C. Ahmet AKÇAKAYA Orient Research
Yük. Mak. Müh. Muammer AKGÜN BACADER
Zeki ARSLAN Isıso Mühendislik
Yük. Mak. Müh. Uğur AYKEN Adeks Mühendislik
Turgut BOZKURT Ekin Mühendislik
Dr. Öğretim Üyesi Ali CELEN Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi
Ali Metin DURUK ISKAV
Prof. Dr. Müfit GÜLGEÇ Çankaya Üniversitesi
Prof. Dr. Ali GÜNGÖR Ege Üniversitesi
Prof. Dr. Hasan Alpay HEPERKAN İstanbul Aydın Üniversitesi
Prof. Dr. Birol KILKIŞ Başkent Üniversitesi
Muammer KOÇER ATM Mühendislik
Dr. Burak OLGUN Solution Home Bilişim
Prof. Dr. İsmail Cem PARMAKSIZOĞLU İstanbul Teknik Üniversitesi
Tevfik PEKER ISISO Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Üyesi
Prof. Dr. Galip TEMİR Yıldız Teknik Üniversitesi
Prof. Dr. Macit TOKSOY İmbat
İsmail TURANLI Norm Teknik
Doç. Dr. Nihal UĞURLUBİLEK Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Üzeyir ULUDAĞ Artes Havuzculuk
   
TMMOB MMO Adına Sahibi (Tüzel Kişi Temsilcisi)  
Yunus YENER  
   
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü  
İbrahim M. TATAROĞLU  
   
Editör  
Doç. Dr. Eyüp AKARYILDIZ  
   
Yayın Koordinatörü  
Sema KEBAN