Reklam Çalışmaları

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından basımı gerçekleştirilen Şube Bülteni, Tesisat Mühendisliği Dergisi ve Makina Mühendisleri Odası Merkezi tarafından basımı gerçekleştirilen Mühendis ve Makina Dergilerine Reklam vermek için lütfen aşağıdaki Şartnameleri gözden geçiriniz.İletişim: 0212 444 8 666 Dahili: 115 - 130

Sayın Yetkili,

Tesisat alanında çalışmakta olan üyelerimiz için 1993 yılından itibaren Makina Mühendisleri Odası tarafından yayınlanan TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ dergisi, bu alandaki güncel gelişmeleri içeren makaleler, sektörle ilgili haberler, sektöre yönelik akademik çalışmalar ve duyuruları ile bu alanda çalışan makina mühendisleri arasında iletişimi ve bilgi birikimi aktarımını sağlamaktadır.

A grubu hakemli dergi sınıfına giren, iki ayda bir yayınlanan ve basım adedi 6.000 olan dergimiz Serbest Mühendislik Müşavirlik Bürolarına (SMM), ülke çapında Makina Mühendisleri Odası üyelerine, firmalara, İstanbul Büyükşehir ve ilçe belediyelerine, Sanayi ve Ticaret Odalarına, üniversitelerde konu ile ilgili öğretim üyelerine, kamu kurum ve kuruluşlarına ücretsiz olarak gönderilmektedir.

TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ dergisinde ilanlarınızla yer almanızın, sektörün saygın bir üyesi olan firmanız ürünlerinin tanıtımı açısından yararlı olacağına inanıyoruz. Tesisat Mühendisliği Dergisi ile ilgili ilan fiyatlarını  aşağıda bulabilirsiniz veya en alttaki ekler bölümümüzden indirebilirsiniz.

İletişim için:
0212 252 95 00 / Dahili 206

TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ

 

17.01.2018

YAYIN KURULU

 

ALİ METİN DURUK

 

HASAN ALPAY HEPERKAN

 

İSMAİL CEM PARMAKSIZOĞLU

 

UĞUR AYKEN

EDİTÖR

EYÜP AKARYILDIZ

 

GALİP TEMİR

 

ÜZEYİR ULUDAĞ

 

MUAMMER KOÇER

 

TEVFİK PEKER

 

BATTAL KILIÇ

 

TURGUT BOZKURT

 

İSMAİL TURANLI

 

MUAMMER AKGÜN

 

ZEKİ ARSLAN

 

BURAK OLGUN

YAYIN KOORDİNATÖRÜ

SEMA KEBAN

 

CEMAL AHMET AKÇAKAYA

 

İBRAHİM M. TATAROĞLU

 

 

TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ REKLAM ŞARTNAME VE SÖZLEŞMESİNİ İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

TESİSAT MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ

2018 REKLAM ŞARTNAMESİ

1. TANIMLAR

Bu şartnamede TMMOB Makina Mühendisleri Odasına “ODA” , ODA süreli yayını Tesisat Mühendisliği dergisine “DERGİ” ve DERGİ ye ilan veren kuruluşlara FİRMA denir.

2. KAPSAM

Şartnamenin kapsamı ODANIN yayınladığı “DERGİ”de üretim ve / veya hizmetlerini tanıtmak ve duyurmak isteyen FİRMALARIN aşağıda belirtilen koşullarda, DERGİ’ye ilan vermesini kapsar.

3. İLAN KOŞULLARI

3.1. DERGİ’nin sayfa boyutları 19,5 x 27,5 cm’dir.

3.2. İlan bedelleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Bu bedellere KDV eklenecektir.

3.3. Reklam materyali Photoshop, Freehand veya TIF ya da PDF uzantılı en az 300 DPI ve CMYK hazırlanmalıdır.

3.4.ODA gerektiğinde ilan bedellerini ve koşullarını değiştirebilir, sözleşme yapan firmalar bu değişiklikten etkilenmez.

4. ÖDEME KOŞULLARI

4.1. DERGİ yayınlandıktan sonra 2 adet DERGİ, “FİRMA"nın bu DERGİ’de yayınlanan reklamların tutarını belirten, ODA’nın açık faturası ile birlikte FİRMA’ya gönderilir.

4.2. Reklam bedeli fatura tarihinden başlayarak en geç 15 gün içerisinde nakit olarak T. İş Bankası Yenişehir Şubesi 4218-5994210 nolu hesaba yatırılabilir. Bankaya yapılan ödemelerin dekontu ODA’ya fakslanmalıdır.

4.3. FİRMA yapılan ödemelerde, ödeme ile ilgili ODA faturasının tarih ve numarası ile reklamın yayınlandığı DERGİ sayısını belirtir.

4.4. Fatura bedelinin sözleşmede belirtilen opsiyondan sonra ödenmesi durumunda aylık % 8 gecikme farkı alınır.

4.5. Süresinde yapılmayan ödemelerde ODA tek taraflı olarak sözleşmeyi fesh etmek hakkına sahiptir. Bu gibi durumlarda FİRMA’ya önceki faturalarda yapılan indirimler, ek bir fatura kesilerek, geri alınır.

5. DİĞER KOŞULLAR

5.1. Şartname konusu işlerin yürütülmesinde FİRMA’nın adresine yapılacak bildirim, aynı gün FİRMA’nın kanuni adresine yapılmış sayılacaktır.

5.2. Uyuşmazlıklar ve ortaya çıkacak yeni durumların görüşmeler yoluyla çözülmesi esastır. Çözümlenemeyen uyuşmazlıklar için İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

5.3. Bu Şartname, 1 Ocak 2018 tarihinden başlayarak geçerli olup 5 madde olarak düzenlenmiştir.

İLAN YERİ

FİYAT

ARKA KAPAK –RENKLİ

3.000.TL

ÖN İÇ KAPAK- RENKLİ

2.000.TL

ÖN İÇ KAPAK KARŞ.-RENKLİ

2.000.TL

ARKA İÇ KAPAK-RENKLİ

1.750.TL

ARKA İÇ KAPAK KARŞISI- RENKLİ

1.750.TL

İKİNCİ KAPAKLAR* -RENKLİ

1.500.TL

İÇ SAYFA -RENKLİ

1.250.TL

İNSERT

4.000 TL.

*İkinci Kapak: Ön iç kapak karşısından sonra gelen sayfalardır.