SMM Birimi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

 

 

2017 SMM Büro Tescil Belgeleri ve Yetki Belgeleri Yenileme/Vize İşlemleri Hakkında

2018 SMM Yenilemelerini portal üzerinden (portal.mmoistanbul.org.tr adresinden) online olarak gerçekleştireceğiz. SMM Büro Tescil Belgeleri ve Mühendis Yetki Belgeleri yenileme işlemleri 11 Aralık 2017 Pazartesi başlayacak ve 05 Ocak 2018 Cuma‘ya kadar devam edecektir. 2018 yılı içerisinde SMM üyelerimizce verilen hizmetlerin (Proje Mesleki Denetimler, LPG‘li araçlara yönelik Sızdırmazlık ve Montaj Tespit Raporu vb.) yürütülebilmesi ve Oda mesleki denetiminin yapılabilmesi için belge yenileme işleminin yapılmış olması gerekmektedir. Yıl sonunda belge yığılmalarının ve aksamaların yaşanmaması için, yenileme işlemlerine yönelik başvuruların gerekli belgeleri içerecek şekilde ve eksiksiz olarak (eksik yollanan belgelerin başvuruları alınmayacaktır) 11 Aralık 2017 - 05 Ocak 2018 arasında yapılmasını önemle rica eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla.

TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI

Şube Sekreteri

İbrahim M. TATAROĞLU

Belge yenileme için gerekli koşullar ve formlar linkleri aşağıdadır.

Ekler:

1. 2017 Yılı Büro Tescil Belgesi için istenen koşullar.

2. 2017 SMM Büro Tescil Belgesi Başvuru Formu.

3. 2017 Hizmet sözleşmesi.