SMM Birimi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İstanbul Şubesi

 

2017 SMM Büro Tescil Belgeleri ve Yetki Belgeleri Yenileme/Vize İşlemleri Hakkında

Serbest Müşavirlik Mühendislik Büroları Tescil ve Mesleki Denetim Yönetmeliği gereğince SMM Büro Tescil Belgeleri ve Mühendis Yetki Belgeleri yenileme işlemleri 12 Aralık 2016 Pazartesi başlayacak ve 13 Ocak 2017 Cuma‘ya kadar devam edecektir.

2017 yılı içerisinde SMM‘lerce verilen hizmetlerin (Proje Mesleki Denetimler, LPG‘li araçlara yönelik Sızdırmazlık ve Montaj Tespit Raporu vb.) yürütülebilmesi ve Oda mesleki denetiminin yapılabilmesi için belge yenileme işleminin yapılmış ve Oda Bilgi Yönetim Sistemine işlenmiş olması gerekmektedir.

Yıl sonunda belge yığılmalarının ve aksamaların yaşanmaması için, yenileme işlemlerine yönelik başvuruların ekli formatta tanımlı belgeleri içerecek şekilde ve eksiksiz olarak (eksik gelen belgelerin başvuruları alınmayacaktır) 12 Aralık 2016 - 13 Ocak 2017 arasında yapılmasını önemle rica eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI

Şube Sekreteri

İbrahim M. TATAROĞLU

Belge yenileme için gerekli koşullar ve formlar linkleri aşağıdadır.

Ekler:

1. 2017 Yılı Büro Tescil Belgesi için istenen koşullar.

2. 2017 SMM Büro Tescil Belgesi Başvuru Formu.

3. 2017 Hizmet sözleşmesi.