ŞUBE BAŞKANI SÜLEYMAN VAROL'UN 10 KASIM MESAJI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kayseri Şubesi

                                                                                                         

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ’ün 83. ölüm yıldönümünü andığımız bugünde, O’na olan özlemimizi bir kez daha dile getiriyoruz.

Atatürk’ün ölümünü, ülkemiz için canını hiçe sayarak yaptıklarını burada anlatmaya kalksak ne söylersek söyleyelim eksik kalacaktır. Mehmet Akif Ersoy’un Çanakkale şehitleri ile ilgili yazdığı şiirinde ‘’Gömelim seni gel tarihe desem sığmazsın..’’ dizesinde söylediği gibi Yüce Önder Atatürk’ün yaptıklarını anlatmakla bitiremeyiz.

Son zamanlarda ülkemizin durumuna baktığımız zaman anlıyoruz ki, Bu millet Gazi Mustafa Kemal ve Silah arkadaşlarının nezdinde bütün şehitlerimize çok şey borçludur..
 
Atatürk’ün ölümünün yıldönümünde hepimize düşen en büyük görev; O’ nu ve en büyük eseri Cumhuriyet'i anlamak, bu değerleri her koşulda korumak, Türkiye'yi aydınlık yarınlara taşımaktır. Atatürk'ün bıraktığı değerli mirası geleceğe taşıyabilmek için uğruna büyük bedeller ödenen vatanımıza ve bağımsızlığımıza her şartta sahip çıkmaktır.

 

Son olarak böyle anlamlı günlerin, milli birlik ve beraberliğimizin hatırlanması bakımından özel bir önem taşıdığını belirterek, Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün yıldönümün de saygı ve rahmetle anıyoruz.