ŞUBE BAŞKANI SÜLEYMAN VAROL'UN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kayseri Şubesi

3 Aralık Dünya Engelliler Günü, Birleşmiş Milletler tarafından engelli vatandaşlarımızın hakları, topluma kazandırılması ve toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla kabul edilmiştir.

İnsanlar için asıl engel kendileridir. Kendi içlerinde yaşadıkları sınırlardır. Ülkemizde milyonlarca engelli vatandaşımız bulunmaktadır. Bunların içinde toplumun bakış açısından kaynaklı olarak dışlanmış gibi hissedenler olduğu gibi, içlerindeki sınırlara takılmadan hayallerine devam edenlerde var. Tüm zorluklara rağmen sporda, sanatta, edebiyatta ve birçok alanda önemli başarılara imza attıklarını görüyor ve bununla gurur duyuyoruz. Bizlere düşen görev ise onlara bu zorlu yolda hayata tutunabilmeleri için yardımcı olmaktır.

3 Aralık Engelliler Günü’nde, yaşama sevinci ile hayata tutunan bütün engelli vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu bildiriyor ve herkesi bu konuda farkındalığa davet ediyoruz.