YÖNETİM KURULU

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kayseri Şubesi

KAYSERİ ŞUBE YÖNETİM KURULU 


SÜLEYMAN VAROL - ŞUBE BAŞKANI

1981 yılında Niğde’de doğdu. İlkokulu Niğde’de, ortaokulu ve liseyi Antalya’da tamamladıktan sonra 2000 yılında Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümüne başladı. 2012 yılında Atılım Üniversitesin’de İşletme Bölümünde yüksek lisansını tamamladı.
Öğrenci yıllarında MMO Kayseri Şube Öğrenci Komisyonun da çeşitli görevler yaptı.2011-2015 yılları arasında MMO Kayseri Şube’ de ‘’Teknik Görevli’’ olarak görev aldı. Türk Teknik Asansör firmasını kurarak personellik görevinden ayrıldı.
13. Dönem MMO Kayseri Şube Yönetim Kurulu Üyeliği, 14. Dönem Şube Sekreterliği görevini yürüttü.
Gerek öğrencilik, gerek personellik gerekse de yönetim kurulu üyeliği dönemlerinde; Öğrenci Üye ve Staj Komisyonu, LPG- AİTM Doğalgaz Komisyonu, Eğitim Komisyonu, Sosyal Faliyet Komisyonu ve Yeni Üye Komisyonlarında görev yaptı.
Süleyman VAROL evli ve 2 çocuk babasıdır.
 NUH TOMBAK- BAŞKAN VEKİLİ
  MURAT KARASAKAL- ŞUBE SEKRETERİ

1975 yılında Kayseri’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladıktan sonra 2001 yılında Niğde Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünün den
mezun oldu.
2000-2004 yılları arasında Kayseri ISISAN A.Ş. de Üretim Şefi olarak görev yaptı. 2004 yılında ATAY MÜHENDİSLİK ELK. İNŞ.SAN.TİC.LTD. ŞTİ. de Proje Yöneticisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
 ŞÜKRÜ TOYGAR-ŞUBE SAYMANI

1977 yılında Develi doğumludur.
2001 yılında Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdi. Erciyes Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Yüksek Lisansına devam etmektedir. GSİ-SLV Uluslararası Kaynak Mühendisliği eğitimini 2008 yılında tamamlamıştır. İş hayatına 2006 yılında Ana Bakım Merkezi Komutanlığı Kayseri’de başladı.2014 yılına kadar, Ana Bakım Merkezi Komutanlığı’nda çeşitli pozisyonlarda görevine devam etmiştir.2014 yılında BTeknik Savunma Kompozit ve Kaynak Teknolojileri San. Ltd. Şti’ni kurarak kendi işini kurdu. Kurucusu ve Proje Yöneticisi olarak kendi firmasında iş hayatını sürdürmektedir.AKİF AKSOY- ÜYE
 SERDAL KARA-ÜYE

1980 yılında Nevşehir’de doğdu. 2002 yılında Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.
Halen, 2006 yılı itibarı ile başlamış olduğu Isısan AŞ’de yöneticilik yapmaktadır.B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve İş Güvenliği Eğiticisi olarak da hizmet vermekte olan Kara; 2016-2019 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Bölümü’nde, 2012-2017 yılları arasında Koza İş Güvenliği Eğitim Kurumu’nda eğiticilik yapmıştır.Enerji piyasası ve gaz sektörü üzerine yurt içi ve yurt dışında seminer ve eğitimler vermiş ve çeşitli sektör yayınlarında makaleleri yayınlanmıştır.2016 yılından beri MMO Kayseri Şube yönetim kurulu üyeliğine devam eden Serdal Kara; İş Güvenliği ve Organize Sanayi Komisyonlarına başkanlık yapmıştır. Ayrıca, diğer şubelerin ilgili komisyonlarında da düzenleme kurulu üyelikleri bulunmaktadır.
Kara, evli ve iki çocuk babasıdır.