Antalya Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

ŞUBEMİZ ŞUBAT-MART AYI E-BÜLTENİ YAYINLANDI
08 Nisan 2024
Şubemiz Şubat-Mart ayı E-Bülteni yayınlanmıştır. 
Şubemiz 16. Dönem Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri Tamamlandı
19 Şubat 2024
TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi’nin 16. Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri tamamlandı.
Şube Bültenimizin 92. Sayısı Yayınlandı
15 Şubat 2024
Şube Bültenimizin 92. Sayısı yayınlandı
“TMMOB ANTALYA İL KOORDİNASYON KURULU KENT SEMPOZYUMU” SONUÇ BİLDİRGESİ
11 Aralık 2023
​TMMOB (Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği) Antalya İKK (İl Koordinasyon Kurulu) olarak 7-8 Aralık 2023 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Antalya Şube Konferans Salonunda “Cumhuriyetin 100. Yaşında Hayalimizdeki Antalya” ana teması ile “Antalya Kent Sempozyumu” gerçekleştirilmiştir. Sempozyum...
Otel Teknik Ekipman Fuarı Hoteltech, İklimlendirme Kongresi ile Birlikte Düzenlenecek
27 Kasım 2023
Şubemiz ve Plan-T Fuarcılık, ikincisi düzenlenecek olan Hoteltech Antalya Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri İhtisas Fuarı ile beşincisi düzenlenecek olan Ulusal İklimlendirme Kongresi – İKLİM 2024' ün birlikte gerçekleştirilmesi için protokol imzaladı.

Şube Bülteni

Sayı
92
Sayı
91
Sayı
90
Sayı
89

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları