TEKNİK HİZMETLERİMİZ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Edirne Şubesi

Odamız iş ekipmanlarının periyodik kontrollerini, 25 Nisan 2013 tarih ve 28628 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “İş ekipmanlarının kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliği kapsamında gerçekleştirmektedir. 

Odamız; belgelendirme kuruluşu, muayene kuruluşu, kalibrasyon laboratuvarı, çevre ölçüm ve analizleri yetkili kuruluşu olarak sanayiden gelen taleplere; bağımsız, tarafsız ve güvenilir bir hizmeti, akreditasyon kapsamında uzman personeli aracılığıyla sunmaktadır. 

TMMOB Makina Mühendisleri Odası, Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından "A" Tipi Muayene Kuruluşu olarak 17 Mayıs 2004 tarihinde basınçlı kaplar, kaldırma-iletme makinalarının periyodik kontrolleri ve gürültü, titreşim, bacagazı ölçümleri konularında akredite edilmiştir.

27.10.1999 tarih ve 4457 sayılı yasa ile kurulan TÜRKAK; muayene ve belgelendirme kuruluşlarının ulusal ve uluslararası kabul görmüş teknik kriterlere göre faaliyet gösterdiğini belgelendirmekte ve rutin aralıklarla denetlemektedir.

TEKNİK HİZMETLER KATALOĞUMUZ

 

KONTROL HİZMETLERİ

 

PERİYODİK KONTROL VE TEKNİK ÖLÇÜMLER BAŞVURU FORMU

Periyodik Kontrol ve Teknik Ölçümlerle ilgili taleplerinizi yukardaki formu doldurarak tarafımıza mail  atmanız gerekmektedir.

TEKNİK BİRİM İLETİŞİM BİLGİLERİ

E-posta : contact form

TELEFON: +90 282 2612523   FAKS: +90 282 2612523