ASANSÖR SEMPOZYUMU VE SERGİSİ 2018

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Tarih ve Saat: 18 Ekim 2018 Perşembe - 9:00 - 20 Ekim 2018 Cumartesi - 18:00
Yer: MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi - İzmir

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası ve TMMOB Makina Mühendisleri Odası kendi meslek alanlarını doğrudan ilgilendiren asansör sektörüne yönelik çalısmalarını her anlamda artırarak meslek, üye ve toplum yararı çerçevesinde yoğunlaştırmaktadır.

Asansör ve yürüyen merdiven sektörüne yönelik 1993 yılından itibaren birçok kez etkinlik düzenleyen TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası ve TMMOB Makina  Mühendisleri Odası adına İzmir Şubeleri yürütücülüğünde gelenekselleşen Asansör Sempozyumu, 18-20 Ekim 2018 tarihlerinde 9. kez İzmir’de MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçeklestirilecektir.

1993 yılından beri sektörün tüm paydaşlarının yer aldığı ilk ve tek buluşma noktası olan Asansör Sempozyumu ve Sergisi bu yıl “Tasarım ve Teknoloji” ana temasıyla düzenlenecektir. Ülkemizde asansör alanındaki teknolojik yeniliklerin, uygulamaların ve bilginin paylaşıldığı en önemli platform olan, Asansör Sempozyumu’na asağıda sıralanan konularda bildiri sunarak; atölye çalışması ve kurs düzenleyerek; konferans, söylesi, açık oturum ve panel konuları önererek katkı ve katılımda bulunmanızı bekliyoruz.

SEMPOZYUM PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

 


Katılım Bilgileri

Katılım Ücreti: 200 TL (KDV Dahil)
Ücretli Katılımcılar öğle yemekleri ve sempozyum promosyonlarından yararlanırlar.

Kayıt için başvuru formunuzu, aşağıdaki hesap bilgilerine ödemenizi yaptıktan sonra banka dekontu ile birlikte bim-izmir [at] mmo.org.tr adresine gönderiniz.

Banka Bilgileri:
Yapı Kredi Ankara Şubesi (929)
Hesap Adı: TMMOB Makina Mühendisleri Odası THBB
Hesap No: 92110663
IBAN:TR 73 0006 7010 0000 0092 1106 63

Katılım Formu için tıklayınız