IX. BAKIM TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ VE SERGİSİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Tarih ve Saat: 26 Eylül 2019 Perşembe - 10:00 - 28 Eylül 2019 Cumartesi - 17:00
Yer: Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi / Denizli

İstenen ve beklenen özelliklerde bir sistemi tasarlamak ve kurmak, bir mühendislik çalışması gerektirir. Kurulumu yapılan bir sistemin çıktılarının sürekliliğinin sağlanması, ekonomik ve güvenli olarak üretime devam etmesi için o sisteme bakım yapılmalıdır. Bakım, ciddi bir mühendislik çalışmasıdır. 

Makina Mühendisleri Odası, Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi (BTKS)'nin dokuzuncusunu Denizli'de 26, 27, 28 Eylül 2019 tarihlerinde düzenleyerek, bakım mühendisliği ile ilgili tarafları bir araya getirmeyi ve bakım mühendisliğinin gelişimine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Öncesinde sağlanan birikimle, IX. BTKS daha da kapsamlı bir şekilde uluslararası olarak düzenlenecektir. 

Makina Mühendisleri Odası tarafından bundan önce düzenlenen 8 kongrede, bakım ve bakımın önemi tartışılmış, bakım konusunda gelinen nokta ve yenilikler ele alınmış ve bakım mühendisliği alanında çok önemli sonuçlar elde edilmiştir. Bu bakımdan, Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi bütün dünyada bu alanda çalışan herkesin buluştuğu ve bakım alanında gelinen yeniliklerin tartışıldığı bir kongre olarak devam edecektir. Bakım mühendisliği, sanayi devrimleri ile sürekli bir gelişme içindedir. Buhar ile çalışan makinalar, elektrik motorları, mikroişlemciler ve internet altyapısı ile sürekli bilgi akışı içinde çalışan insansız fabrikalar; bakım mühendisliğini neredeyse tüm mühendislik dallarının ortak alanı haline getirmiştir. Bu nedenle Uluslararası BTKS, tüm sektörlere, tüm ürünler ve hizmetlere açık bir platformdur. 

IX. Uluslararası BTKS, dördüncü sanayi devriminde bakım mühendisliği şartlarının, Teknolojik Dönüşüm ve Bakım Mühendisliği çerçevesinde aşağıdaki ana başlıklarda tanımlanacağı bir etkinlik olacaktır. Bununla birlikte, bakım mühendislerinin eğitilmesinde ana referans olacak Bakım Mühendisliği Kılavuzu'nun içeriği de bu etkinlikte tartışılacaktır. Ziyaretçi ve katılımcı olarak IX. Uluslararası Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi'ne katılımınız bizi onurlandıracak ve güçlendirecektir. 

IX. BTKS YÜRÜTME KURULU 

Etkinlik web sayfası için tıklayınız