Trabzon Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ETKİNLİĞİ
19 Mayıs 2023
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun Şubemizce düzenlenen 19 Mayıs programı kapsamında Şube Başkanımız Fikret Atalar, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Şube Teknik ve İdari Personellerimiz, katılım sağlayan değerli üyelerimiz ve öğrenci üyelerimizle öncelikle Meydan Parkında...
ZİYARET
18 Mayıs 2023
Şube Başkanımız Fikret Atalar, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Şube Müdürümüz, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Üyemiz Sn. Erkut Çelebi ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaret gerçekleştirdi.
ZİYARET
18 Mayıs 2023
Şube Başkanımız Fikret Atalar, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Şube Müdürümüz Trabzon Mühendislik firmasında üyelerimiz Ahmet Murat Değer ve Recep Armağan Muşmul’u ziyaret etti.
ZİYARET
09 Mayıs 2023
Şube Başkanımız Fikret Atalar ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ufuk Bulut, Önder Durmuş ve Serdar Taşdemir ile Şube Müdürümüz KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı’yı makamında ziyaret etti.
YMP KARAN MÜHENDİSLİK FİRMASININ AÇILIŞI...
09 Mayıs 2023
Şube Başkanvekilimiz Hüseyin İncel, Sekreterimiz Sena Sağlam Özçelik ve Şube Müdürümüz, Üyemiz Gökçe Kurt’un YMP Karan Mühendislik firmasının açılışına katıldılar. 

Şube Bülteni

Sayı
81
Sayı
80
Sayı
79
Sayı
78

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri