Adana Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

"KAMUSAL KAYNAKLARIMIZIN ve HAKLARIMIZIN KORUNMASINDA BİRLİĞİMİZİN ÖNEMİ" BROŞÜRÜ YAYINLANDI
13 Mayıs 2020
"KAMUSAL KAYNAKLARIMIZIN ve HAKLARIMIZIN KORUNMASINDA BİRLİĞİMİZİN ÖNEMİ" BROŞÜRÜ YAYINLANDI   12.05.2020   Meslektaşlarımızın haklarının korunmasında olduğu kadar, toplumun genel çıkarlarının savunulmasında da önemli bir yeri olan TMMOB'nin taşıdığı toplumsal role ilişkin hazırladığımız "KAMUSAL...
ŞUBELERİMİZDEN ORTAK AÇIKLAMA
13 Mayıs 2020
TMMOB Makina Mühendisleri Odası Şubeleri, TMMOB Kanunu’nu Değiştirme Girişimi üzerine ortak bir açıklama yaptı.
MMO ÇALIŞANLARI: ODALARIMIZA, TMMOB’MİZE, DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKIYORUZ
12 Mayıs 2020
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, meslek kuruluşları hakkında yaptığı açıklamaya dair Odamız Çalışanları bir açıklama yaparak Odamıza, Birliğimize ve demokrasiye sahip çıkma çağrısı yaptı.
TMMOB KANUNU’NU DEĞİŞTİRME GİRİŞİMİ!
11 Mayıs 2020
Oda Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yener, Cumhurbaşkanı'nın "meslek örgütlerinin seçim sistemlerinin değiştirilmesi" konusundaki açıklamalarına ilişkin 11 Mayıs 2020 tarihinde bir açıklama yaptı.
TMMOB’YE BAĞLI ODALARDAN ORTAK AÇIKLAMA
09 Mayıs 2020
TMMOB’YE BAĞLI ODALARDAN ORTAK AÇIKLAMA AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, Ankara Barosu, Tabip Odaları ve meslek kuruluşları hakkında yaptığı açıklamaya dair TMMOB'ye bağlı Odalar ortak bir basın açıklaması yaptı. TMMOB’ye Bağlı Odaların Ortak Açıklaması: AKP Genel Başkanı/...

Şube Bülteni

Sayı
131
Sayı
130
Sayı
129
Sayı
128

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları