Şube Çalışanlarımız

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır Şubesi

DİYARBAKIR ŞUBE

No          ADI SOYADI                    ÇALIŞTIĞI İL                          GÖREVİ

1             SIDIK AKMAN                 Diyarbakır Şube                      Şube Müdürü

2             MAHSUM BAL                 Diyarbakır Şube                      PK Birim Sorumlusu

3             İLYAS BATBAY                Diyarbakır Şube                      Asansör Birim Sorumlusu

4             DUYGU BAYRAM           Diyarbakır Şube                       Eğitim Birim Sorumlusu

5             MUSTAFA İLHAN            Diyarbakır Şube                      Teknik Görevli

6             BEKİR MUSA MAYDA     Diyarbakır Şube                      Teknik Görevli

7             MEHMET ZIRIĞ              Diyarbakır Şube                      Teknik Görevli

8             ENGİN KOYUN               Diyarbakır Şube                      Teknik Görevli

9           SEDAT AYDIN                 Diyarbakır Şube                      Teknik Görevli

10           CEMAL YILMAZ              Diyarbakır Şube                      Teknik Görevli

11           MİHRİBAN METE            Diyarbakır Şube                      Muhasebe Görevlisi

12           NAZAN ORAK                 Diyarbakır Şube                      Muhasebe Görevlisi

13           ABDURRAHİM AKÜZÜM Diyarbakır Şube                     Basın Yayın ve Halkla İlişkiler

14           MUHUBET TEĞİN           Diyarbakır Şube                      Büro Görevlisi

15           HASAN BEKİR DEMİR    Diyarbakır Şube                      Büro Görevlisi

16           AYŞE IŞIKTAŞ                 Diyarbakır Şube                      Büro Görevlisi

17           FERHAT ÜTENKUŞ         Diyarbakır Şube                     Hizmetli

 

ADIYAMAN İL TEMSİLCİLİĞİ

1             ALİCAN BULUT                 Adıyaman İl Temsilciliği Teknik Görevli

2             MUSTAFA TUNCER         Adıyaman İl Temsilciliği Teknik Görevli

 

BATMAN İL TEMSİLCİLİĞİ

1             ADNAN KAN      Batman İl Temsilciliği      Teknik Görevli

2             PERVİN TEKİK    Batman İl Temsilciliği      Büro Görevlisi

 

ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİ

1             ESİN ERHAN                       Elazığ İl Temsilciliği          Teknik Görevli

2             BÜLENT ÇETİNKAYA          Elazığ İl Temsilciliği          Teknik Görevli

 

MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİ

1             ENVER IŞIK                       Malatya İl Temsilciliği     Teknik Görevli

2             YASİN NACAR                   Malatya İl Temsilciliği     Teknik Görevli

3             NURETTİN BİLEN              Malatya İl Temsilciliği     Teknik Görevli

4             ERDAL TELOĞLU             Malatya İl Temsilciliği     Büro Görevlisi

 

MARDİN İL TEMSİLCİLİĞİ

1             AHMET ERK                               Mardin İl Temsilciliği       Teknik Görevli

2             ABDURRAHİM TARHAN            Mardin il Temsilcili          Büro Görevlisi

 

MUŞ İL TEMSİLCİLİĞİ

1             MEHMET ARIĞTEKİN     Muş İl Temsilciliği            Teknik Görevli

                                                 

SİİRT İL TEMSİLCİLİĞİ

1             VEYSEL KAHRAMAN       Siirt İl Temsilciliği              Teknik Görevli

 

ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİ

1             MERVAN ÖZBEK              Şanlıurfa İl Temsilciliği    Teknik Görevli

2             ORHAN BİNGÖL               Şanlıurfa İl Temsilciliği    Teknik Görevli

3             HASAN GERİLAKAN        Şanlıurfa İl Temsilciliği    Teknik Görevli

4             İBRAHİM HALİL ASRAK  Şanlıurfa İl Temsilciliği    Teknik Görevli

                                                 

 

VAN İL TEMSİLCİLİĞİ 

1             ŞÜKRÜ TİMUR  Van İl Temsilciliği             Teknik Görevli

2             HAKAN ŞEKER   Van İl Temsilciliği           Teknik Görevli

3             SAİDE BOZ          Van İl Temsilciliği           Büro Görevlisi