İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • User warning: The following module is missing from the file system: gmap. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/html/includes/bootstrap.inc).
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

İMZA TÖRENİ VE KOKTEYLİMİZE DAVETLİSİNİZ
18 Haziran 2018
TMMOB Makina Mühendisleri Odası ve Akışkan Gücü Derneği arasında yapılacak olan Hidrolik ve Pnömatk projelerinin kayıt altına alınması protokolü imza töreni ve kokteyli 21 Haziran Perşembe saat 17.00’de MMO İstanbul Şube’de gerçekleştirilecektir. Üyelerimizin, sektör dernekleri ve sektör...
MAKİNA BÜLTEN’İN HAZİRAN 2018 SAYISI YAYINDA!
06 Haziran 2018
TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin aylık olarak yayımladığı Makina Bülten’in Haziran 2018 sayısı çıktı.  
9. DOĞA VE UÇURTMA ŞENLİĞİNDE BULUŞTUK
06 Haziran 2018
Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin her yıl düzenlediği Doğa ve Uçurtma Şenliği’nin dokuzuncusu, 13 Mayıs 2018 tarihinde MMO Büyükçekmece Göl Havzası’nda düzenlendi.
BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANINI MAKAMINDA ZİYARET ETTİK
29 Mayıs 2018
TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yöneticileri Beşiktaş Belediye Başkanı Tahir Doğaç'ı 28 Mayıs 2018 tarihinde makamında ziyaret etti. 
İKİTELLİ’DE UYGULAMALI EĞİTİMLERİMİZ BAŞLIYOR!
29 Mayıs 2018
Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak eğitimin akıllarda yer etmesi ve kalıcı olabilmesi için uygulamalı olarak yapılması gerekliliğine olan inancımızla, ikinci uygulamalı eğitim merkezimizi nitelikli ara teknik/teknik eleman ihtiyacının çok olduğu organize sanayi bölgelerinin merkezinde...

Şube Bülteni

MMO İstanbul Şube Bülteni Haziran 2018
Sayı
139
MMO İstanbul Şube Bülteni Mayıs 2018
Sayı
137
MMO İstanbul Şube Bülteni Nisan 2018
Sayı
136
Sayı
135

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri