İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

XI. ENDÜSTRİ VE İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ KURULTAYI İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
17 Kasım 2017
Odamız tarafından İstanbul Şube yürütücülüğünde düzenlenen XI. Endüstri ve İşletme Mühendisliği Kurultayı, 17-18 Kasım 2017 tarihlerinde MMO İstanbul Şube Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. İki gün süren kurultayın teması “Endüstriyel Dönüşümde Endüstri ve İşletme Mühendislerinin Rolü’’ olarak...
BELEDİYELERDE ÇALIŞAN MESLEKTAŞLARIMIZA MEKANİK TESİSAT FORUMU GERÇEKLEŞTİRDİK
16 Kasım 2017
TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Mekanik Tesisat Birimi, belediyelerde görev yapan mühendislere 15 Kasım 2017 tarihinde Mekanik Tesisat eğitimi ve ardından forum gerçekleştirdi.
IV. İSTANBUL KENT SEMPOZYUMU PROGRAMI YAYINLANDI: KENT VE ADALET
15 Kasım 2017
TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen İstanbul Kent Sempozyumu'nun dördüncüsü “Kent ve Adalet” temasıyla gerçekleştirilecek. 1-3 Aralık Harbiye Askeri Müzesi’nde düzenlenecek sempozyumun programı yayınlandı. 
ÇALIŞMA YAŞAMINDAKİ HAKLARIMIZ NELER?
09 Kasım 2017
TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının çalışma yaşamındaki haklarını sizler için derledik…  
SGK, MÜHENDİS, MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARINI DÜŞÜK ÜCRETLE ÇALIŞMAYA MAHKUM EDİYOR!
09 Kasım 2017
TMMOB, 2017 yılı için Mühendis Asgari ücretini brüt 3500 TL olarak belirlemişti. Ancak 2012 yılında karşılıklı imzalanan bu protokol 9 Haziran 2017 tarihinde SGK tarafından tek taraflı fesh edildi. TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz ile TMMOB ile SGK arasında imzalanan "Asgari Ücret...

Şube Bülteni

Sayı
131
Sayı
130
Sayı
129
Sayı
128

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri