İstanbul Şubesi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 778 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 839 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 845 satırı) içinde array_merge(): Argument #1 is not an array.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/var/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

ÜYELERİMİZİ ÇARŞAMBA BULUŞMALARINA DAVET EDİYORUZ
14 Şubat 2018
Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından organize edilen Çarşamba Buluşmaları etkinlikleri Şubat ayında Kadıköy / Ümraniye ve Beylikdüzü temsilciliklerinde düzenlenecek. 
SANTRAL EMİSYONLARI YAKITA DÖNÜŞTÜRÜLEBİLECEK
08 Şubat 2018
Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) geliştirilen yeni yöntem sayesinde atık karbondioksit, kullanılabilir bileşiklere dönüştürülüyor. MIT araştırmacıları karbondioksit çıkışı olan santral emisyonlarını; otomobil, kamyon ve uçaklar için kullanılabilir yakıtlara dönüştürebilecek bir sistem...
GELECEK: KASİYERSİZ MAĞAZALAR VE OTONOM SİSTEMLER
06 Şubat 2018
Makina Bülten’in önceki sayılarında yapay zekâ ve yazılımlar tarafından kontrol edilen otonom sistemlerden, sanayi devriminin dördüncü hamlesi olan ve insan-makine iş birliğini temel alan endüstri 4.0’dan, depolama ve lojistik yönetiminde gelişmiş entegre sistemlere sahip akıllı ve özerk robotlar...
ENERJİ YÖNETİCİLİĞİ EĞİTİMLERİMİZ BAŞLIYOR!
02 Şubat 2018
MMO İstanbul Şube'nin Enerji Yöneticisi Eğitimi 2018 yılı planı açıklandı. İlk eğitim 26 Mart- 04 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacak.
MESLEKTAŞLARIMIZIN, ODAMIZIN VE ÜYELERİMİZİN HER DAİM YANINDA OLACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ!
02 Şubat 2018
TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri 13-14 Ocak’ta gerçekleştirilen Şube Genel Kurul ve Seçimleri sonrasında meslektaşlarına mesaj yayınladı.

Şube Bülteni

Sayı
134
Sayı
133
Sayı
132
Sayı
131

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları